Prijava

Hahaaa cim kairat formira kakvu takvu odbranu cigani ne znaju sta ce sa loptom

do jaja sto se klinci od malena uce da bleje na stadionu i budu HOOLIGANI MURS BRE CIGANSKA BAGRO

Lepo je biti zvezdaš u ligi šampiona.

Tradicija nekako ponese čoveka...

Ne verujem da ce F. C. Sheriff Tiraspol uzeti u obzir tradiciju dugu jednu sezonu od pre 30 godina

Ali treba podržati i ostale naše klubove u tom novom takmičenju čukarički, vojvodinu, partizan...od sledeće godine jos jedan klub javor, radnik...

Partizan ide do cetvrtfinala LK

Samo da Serif udje ambiciozno u utakmicu i napredna kurvetina ima da grgoce spermu pa jos moldavsku jahahah

to igraju reprezentacije, pobrkao si

Neki navijači malenog kluba iz komšiluka su polagali nade u Kairat da ce im doneti radost, ali bolje da se okrenu večerašnjem nadigravanju s Dunavskom sredom

Dobro je, sad si duhovno namiren, kapiram da ces danas bez problema namotati 20 kilometara kablova preko norme, kad dodje vreme da se oduzis zvezdi da poranis na svoje biracko mesto i da zaokruzis esenes, inace nema vise ni zvezda ni strani investitor, scuo?

Mislim da su ovakav ton i ovakve reci previse blage spram tretmana koji dobijate od nekog nislijskog naprednjaka kad dodje da vam izda naredbu pred izbore... Baci tu pelenu mrno, ne pristaj da te ucenjuju poslom, veruj mi imati posao nije nikakva privilegija vec bejzik hjuman rajt

Sto sam ja osudjen da mi ovaj i slicni njemu odlucuju o vlasti pod kojom cu da zivim, jbt...

Pa vi posle nemojte na izbore. Sedite gajbi dok mrno i kolegijum iz jure vec u 7 ujutru jurisa na biralista da zaokruzi esenesa

Reko li ti ja od jutros "puši kurac"?