Prijava

Popusis nam kurac bugarine

https://i.postimg.cc/Z5byxvHQ/E7aj-Fo-HXo-AEZfgo.jpg

da se zna, mada zna se odavno ko organizuje džvedždu i njene utakmice

Simptomaticna mi je Ceca ovde. Neodlucna kao i uvek

Znaci, prevoz i sendvic jedan da se decom kupi slika kako cpvena cvecda predstavlja prave vrednosti. Roditeljima verovatno u istoj grupi daju instrukcije za izbore

Jebote trebace nam ponovo jos 12 godina da opet uspostavimo institucije

Dzvezdu gasimo jer posle vucica i esenes vise nema dileme sta predstavljate

Vidi ga bolesni psiho kako se kezi, kao da ce vladati do 2023-ce, jedino ako smo mi jos vece psihopate od njega
https://www.politika.rs/scc/clanak/484465/Vucic-Ako-uspemo-od-1-januara-2023-od-Beograda-do-Tirane-niko-vas-nigde-ne-zaustavlja

Molim dežurnog pušača kurca da ne zagađuje temu o Evropskoj Zvezdi svojim daunom.

Nije usamljen u daunizmu, ovaj neki debilko na prosloj strani pise da se od dece prave huligani a pre par god bukv partizan uradio isto, ne znam koja je tekma bila jer me ne zanima al znam da su spamovali ovde. Cak je posle neko okacio klip gde nekog klinca iz publike nesto pitaju a on kaze “ja navijam za zvezdu” haha, vrv nisu mogli da napune lavor sami

Uglavnom iz ovih postova izbija samo jedno - strah

DZVEDZDA JEDNAKO EMANACIJA OVOG SISTEMA NARODNJACKOG NA CELU SA AV
DRAGO MI JE DA SAM U MANJINI I AVANTGARDE ONAJ VAS TRENER STANKELA OBUKO TRENERKU VIDI MI SE KURAC KROZ NJU LJOMBERCINA CUJ OVE CIGANE
MISTER
I
S
T
E
R

Cim je protivnik sa manje od 30 posto poseda pankov odigra bez greske, cestitke Misteru na selekciji
Mogo sam i ja da im odigram za sto evra

Kako može tvoj kurac da se vidi kroz njegovu trenerku?

Ljudi organizuju deci da odu na utakmicu, dožive neko novo iskustvo, i opet se nađe neko kome to smeta.

sns/džvedžda organizuje decu da imaji iskustvo senviča i autobusa, tenkovima i mržnji prema drugim narodima i nacijama

aplauz

kako se crveno beli deo regiona priprema za sendvičariju od malih nogu hahahaha

Deca od 13 god imaju 5 godina do prava na glasanje a do tad će žvalonja biti daleko
Dakle snskkpaćo ne lupaj

Kakav strah u pravnoj drzavi i zdravom drustvu? Oh, wait, cwedzda