Prijava

Па не баш, нисам чуо никог да говори да је предњи у реду, плус мислим да та подела има мање опција, није предвиђена за низове, већ је више или-или

Bulgakov, koji se zakleo da neće ući na ovu temu još 2013:
https://i.imgur.com/n08A8NO.jpeg

Kakve veze ima poraz očajnog dinama sa ciganskim strahom. Kao što sam rekao da će musavi pobeći od utakmice sa Hrvatima, tako tvrdim da će u slučaju eventualne utakmice u grupi EL ciganski tim imati preko 30 obolelih od kovida pred utakmicu u Zagrebu

Iako mislim da će Dinamo oduvati ove u Zagrebu

Ne vredi tebi pričati.

Džabe jezik argumenata i činjenica kad reagujes emotivno ko žensko.

šta je konkretno argument? Da je Šerif jači od musavih?

hahaha, pazi ti logiku musavu, evo pobedili dinama znači jači od nas, Ekstramadura dobila Atletiko u kupu kralja, Atletiko tukao Čelzi, Ekstramadura jača od Liverpula. Bukvalno setap ciganskog mozga

Da.
Kao i da sto bi se plasili od Dinama koje su ovi oprali 3-0

imaš odgovor iznad, ne blamiraj se više musavčw

Inače igra džvedžde se može podeliti na dve celine
kad nemaju Hrvate u sledećem kolu (što se videlo sinoć)

kad imaju (što se videlo pre nedelju dana)

Ako je Šerif izbacio obe ekipe objektivno je zaključiti da je realtivno bolja ekipa od obe.

Video golove protiv Dinama, kao Barsa u najboljim danima.

ko o cemu, franjevci o strahu od hrvata

vredi podsetiti se partizaijeve petarde u gostima '97, u vreme kada je izgubiti od hrvata bilo praceno s mnogo vise nacionalnog i emocionalnog naboja nego sto je to danas slucaj

i u takvim okolnostima oni puknu 5 0

veliki srpski klub

nije sramota izgubiti već pobeći

Nije sheriff još prošo vrlo lagano mogu ujke da im stave 4 komada u uzvratu.

nzm brt, puci 5 0 od tima koji se zove kroacija je mozda malo i sramota

nije sramota izgubiti već pobeći

a pazi sad ovaj majndblower: sta ako.... sta ako je zvezda ispala od serifa zato sto ne umeju da igraju fudbala? mislim, znam da je tesko zamisliti, posto nas istorija uci da nasi klubovi redovno igraju u samim evropskim zavrsnicama, ali sta ako...

nem veće sramote nego bežati od tima sinova tisućletne kulture... kad već kenjaš o toj utakmici (a možda nisi bio ni u mudima kad je igrana), treba da znaš da je pobedio bolji tim, još jednom nije sramota pući već pobeći

jer, totalno je nemoguce za poverovati da zvezda ili daleko bilo partizan ispadne od slabijeg kluba na papiru koji je dovoljno organizovan da igra odbranu. jer naravno imaju majstore kao sto je ... i ...... koji su u svakom trenutku opasni da daju gol.

a totalno je nezamislivo da je i dinamo isto govno. ipak su oni momcad iz zemlje vicesampiona sveta.

JE BO TE
E

B
O

T
E

u kojem bre svetu zivis bombas da mislis da bilo koji nas klub moze nesto sam da odlucuje i kalkulise protiv bilo kog ko nije bas totalno amaterski klub sa farskih ostrva.
pa i tu izgube

kalkulisanje je kad ti nije nešto potrebno od bodova

strah je kad napuniš gaće da će vas krcunove četnike sever razobličiti zagrepčani, da će vam prvi navijač dobiti pritisak, mali Vukan ukakiti pelenu, a Kaća Grujić morati da se oprca sa još sedmlricom jer Gobelji ne može da se digne