Prijava

npr nMr No: Sane ispred ogledala i zapita, da li sam dostojan da budem navijac Partizana, zna on odgovor i pre nego ogledalo odgovori

mogao bi da vam dignem prosek po lepoti, harizmi i pameti jako osetno, ali ja ne okrecem curak naopako, kao neki

Ma dizes nam redovno, nego za cvecdu te pitamo

Šta spemuješ sve teme, koj kurac to radiš.

M I T I C H
R
A
Y
K
O

Kakav je sentwich botino hahaha

S T A D I U M
R A Y K O
M
I
T
I
C
H

Do krajnika Stratimire, do krajnika

Uzima neki drogu poput kokaina samo jeftiniju koja ti daje osecaj da si svemocan i da objasnjavas

Стратимире насисај се курца и угини већ једном

Време му је за још једно летовање, овај пут карта у једном смеру

I pruza osecaj euforije po 5, 6 sati

https://nova.rs/sport/ostalo/predrag-antonijevic-dragan-bjelogrlic-navijaci-partizana/

Ovo se zove Avantgarde, podrska bjeli protiv kitolizaca vlasti, u tome je razlika izmedju nas i vas cigana

majku ti jebem, jel ima neko udbasko napredno govno da nije musavo, posle kazu isti smo... isti smo kurac, razlika je estetska, u shvatanju zivota, vrednosti i svega drugog. to ne moze biti slucajnost, nisam teoreticar zavere niti pristalica takvih stvari, ali ovo je previse

pa i jeste.
jel bjelogrlic bio bese neko mudo u partizanu u nekom trenutku? verovatno ga zato proziva.

al proziva ga supacki, ko picka... u principu to je taj tip ljudi koji je u stanju da te dovoljno iznervira da ga zavalis pred svima, tako da bukvalno to moze da se iznese ko dokaz za odbranu bjelogrlica, iako pojma nemam o cemu je rec :)

ajde ne jedi govna bugarine

popusis mi kurac, jel ne vidis da se slazem sa tobom konjino tupava

elitisto jebeni bez pokrica, jel te evakuisali iz avganistana u nekom stocnom avionu ili si resio da pustis podbradu i da krenes i ti da jebes koze i vices halalalalalahalalala

slažeš se moju kurčinu, ti i ja nemamo ništa zajedničko

znam, ti ne mozes da prevalis preko svog mozgica da ako te neko drka za partizan ne navija automatski za zvezdu, jer imas dve sinapse izmedju dva neurona, kad cujes partizan tebi se automatski ispusta dopamin i imas orgazmicni osecaj a kad cujes zvezda uvuku ti se muda na gore i pocnes da se treses i izmedju ne postoji spektar jer jednostavno ne postoji deo mozga koji bi to mogao da zamisli. kao recimo sto ostatak sveta ne moze da zamisli cetvrtu dimenziju, jednostavno ti fali mozga za to.

samim tim, po tebi ja navijam za zvezdu, jer drugacije ne moze i ako slucajno kazem nesto sto i ide uz ono sto si rekao, ne mozes to da prihvatis, nemas mozga za to.

TLDR: bombas jebe koze u avganistanu

inace iz aviona se vidi da sns podrzava zvezdu, to vise i nije pitanje, to samo ti mislis da je istina koju samo ti znas...
meni recimo to gadi zvezdu.

ti, sa druge strane, da hitler, ante pavelic i idi amin dada krenu da finansiraju partizan, nasao bi nacin da objasnis kako su oni ustvari dobri ljudi.
edit: Grobari lol

tu se razlikujemo, tu si u pravu... jer ti mislis da ovo drugo nije moguce. a jeste.