FK Crvena Zvezda

  1. Zvali neke osnovne skole da se napuni stadion

  2. а јбт гори си од аутора ПЕПСИ па то са децама и основним чколама је класика јер су они гости клуб их угости и са косова децу и не знам одакле све не

  3. Јe l' 627, čiji si ti uopšte navijač?
    Ako je Zvezda, čemu se nadaš u Evropi? Što duži opstanak (nebitno od takmičenja), odlazak uprave, trofej neki?
    Mislim, ok mi je i ta defetistička logika (bolje biti kralj u paklu nego sluga u raju) ali valjda je ceo smisao tog igranja Evrope igranje sa što ozbiljnijim timovima, u cilju što većeg napredka?

  4. Звездин
    Надамо се Лиги јевропе и одласку по трофеј
    а управа неће отићи наравно

  5. Ok, a ako se ukaže prilika da možete da birate da nastavite u LE nakon grupe, ili da nastavite u onom trećem kako god da se zove takmičenju, je l' ti i tad logika da je bolje da se igra to treće takmičenje jer ćemo lakše do trofeja ili ćemo ipak da probamo da igramo LE do kraja?

  6. свеједно

  7. Pa kako ti onda nije svejedno i da igraju LŠ? Imaju i tu šansu da kao treći nastave posle u LE, a igraće sa ozbiljnijm timovima (čitaj, atraktivnije za navijače), i + doćiće veća kinta (koja ne mora nužno da ostane u klubu, ali može da se desi da uleti neko normalnije pojačanje)

  8. Kako sere ovaj vuzi trece pivo prepodne iza minimarketa pored kontisa rank

    Ovo zvali tu neke ckole sa roditeljima da dovedu decu da se napuni rupa el brate mora lepa masha da se skoluje napolju

  9. Ovo je sad neka ultra fora bajo necu ja u ligu sampeona daj ti meni kup pobednika kupova intertoto kupove

    Aj nemoj zaebavas pls

  10. Ц добро стручни штабу нека играју лш где ће се провести ко боси по трњу

  11. Pa sta kao u drugim kupovima bi napravili neki relavantan rezultat

  12. Pa ok, veća je verovatnoća da odeš dalje u čemernijem kupu, ali onda su verovatno mogli da nadju neku opciju da prodaju svoje mesto u kv.za LŠ nekom ko je sigurno u LE, i onda svi srećni

  13. Evo mene iz ugla neobaveznog fana koji ce gleda usput u tv vise bi voleo ligu samepona mozda dodje i neki zanimljiv klub nego da gledam avg timove jevrope sa kojima bi igrali X

  14. Onaj jedan lpool vredi ko svi ovi drugi mecevi obj

  15. шта ме брига ко је могао да тражи опције за продају места да управу баш то занима управа оће ЛШ и неки кеш ја оћу ЛЕ или Конференција и да се јури трофеј

  16. Та победа против ливерпула не вреди ништа осим да се хвалимо е добили смо моћни ливерпу пошто смо испали у групи некад давно кад смо избацивали бајерн нпр то нас је водило у финале ЛШ а сад добили ливерпул и испали у групи воооввв великог ли успеха

  17. 627
    Звездин
    Надамо се Лиги јевропе и одласку по трофеј

    HAHHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAH

  18. E dobro ako idemo na trofej onda je trebalo gadjati 5to mesto u ligi da se igra ona konferencija sto murinjo uzeo

  19. Sledeći put onda navijaj da budu drugi ili treći u Čemer Super LIgi :)

  20. Та победа против ливерпула не вреди ништа осим да се хвалимо е добили смо моћни ливерпу пошто смо испали у групи некад давно кад смо избацивали бајерн нпр то нас је водило у финале ЛШ а сад добили ливерпул и испали у групи воооввв великог ли успеха

    a sta fali, to nam najveci uspeh od 91e gde je problena

"Jedan od sajtova koji se pretvorio u svojevrstan pokret čiju komiku savršeno razumeju i njegovi dugogodišnji članovi a i oni koji ga prvi put posete je Vukajlija. Vukajlija je mesto za veliku decu koja za svaku pojavu ili termin imaju sopstveno objašnjenje i viđenje, i u tome je tajna višegodišnjeg uspeha."

Sonja Martić na Brand Fairu | 10. Jun 2011.