Prijava

Научници из Масачусетса су установили да пречесто неправилно фејспалмовање доводи до урушавања лобање и повећања популације нискочелаца.

Едит: Мада, још нису завршили са испитивањима, па би узрочно-последична веза могла да буде обрнута.

jes, Tome...to je: oni biraju (uz celu pretpostavku da je postojanje izbora tačno).

U igri Ipčeta i Jašara, neko jednostavno MORA biti Jašar.

Tulumbac

U igri Ipčeta i Jašara, neko jednostavno MORA biti Jašar.

Krajnja pobeda +Rade Lacković

У време тог античког Рима, Картагина је била бед гај.
Индијанци су били у позицији Картагине.
Ми смо у позицији Индијанаца.
Неко следећи ће говорити о позицији Срба.
Углавном, свим ''бед гај'' чиниоцима заједничко је да ће, како пролази време, они остати само балван који је морао бити померен са империјалистичке магистрале.

Mi smo uvek bili izmedju istoka i zapada.
Moramo se odluciti za jedne.

Mi smo uvek bili izmedju istoka i zapada

Ми смо ближе истоку. Ал ето, 'тело да се потрефи да смо баш ми погранична сметња и још намерно тако ударили географи меридијан да нам лупају комплексе.

I šta ćemo sad?

Да се уватимо у коло са штрањкама за веш и да изигравамо 300 Спартанаца кад до срања дође.

Kul.Nego mene zanima što ljudi ovde imaju potrebu da povremeno otvaraju teme u fazonu ''Vidi kako ja na slikovit način ukazujem na jednu potpuno očiglednu činjenicu''.I onda napiše ogroman tekst da bi na kraju shvatio da sve prosto zabole kurac i da je za to vrijeme mogao da uradi nešto korisno za društvo, naprimjer pomogne nekoj babi da pređe ulicu ili izdrka i poštedi narod preseravanja.

Јбг, прекључе Срби, јуче Авганистанци, данас Ирачани, сутра Либијци, прекустра Иранци... њхо царес?

Сизифе, заште некропатишпањујеш?

Budalaštine... Ovaj Ripli je stvarno pametan čovek. Takvih nam je puna država. Pljuju i palamude bez imalo truda. Mislim da ti se smeši neko mesto zamenika potpredsednika savetnika za neku umetnost ili kulturu... Ko Brankica i B92, prikazuju nam ono što sami znamo ali u malo finijem obliku i popunjavaju piplmetar a kriminal nastavlja da živi. Koja je uopšte svrha ovakve rasprave? Niko neće reći da je pogrešio i gotovo

У игри мушкарца и жене, неко мора бити жене.

Vita шта је некропатишпањујеш?!