Prijava

Evo i ja ću da se izjasnim, (nisam bila u mogućnosti ranije) i po svemu sudeći da istupim iz grupe prijavljenih, jer je ovo malo izgubilo kontrolu. Ja se ovde nisam potpisala da bih nekog vređala, terala sa sajta i skidala "titule". Niti imam pravo, niti to želim. I u realnom svetu izbegavam svađe, naročito one nekonstruktivne, a kamoli ovde, na sajtu. Ja lično nisam pretrpela uvrede ni od koga (verujem dobrim delo zbog toga što neke stvari pokušavam da ignorišem i iskuliram, da l' tako treba uvek, ne znam), na čet ne izlazim i mislim da je on koliko dobar, zbog zbližavanja članova, toliko i loš, baš zbog svađa, uvreda i neprijatnosti kojima su bili izloženi neki članovi. E ti članovi, koji su bili vređani su meni jako dragi, i bilo mi je krivo što moraju da proživljavaju takve stvari na mestu koje treba da služi za zabavu i opuštanje. Zato sam rešila da ih podržim. Al ne u osveti, kako je primetio Tulum, nego u kompromisu. Da malo zajedno poradimo na tim virtuelnim međuljudskim odnosima. Ja lično protiv Artemide, DLZ, JTU, exBOGA nemam ništa, jedino bih volela da se uvrede preko četa, komentara, postova na forumu ne tolerišu, tj. da se strožije kažnjavaju, i onda neće biti tako učestale, jer pretpostavljam da će članovi više razmisliti pre nego što nešto postuju. Takođe, sam protiv svake protekcije, i gledanja kroz prste za takve stvari, a to treba da bude posao moderatora, i nikog drugog. Nadam se da ova stvar može da se reši na jedan normalan i razumljiv način, kao što je i započeto zatvaranjem onih glupih klubova. Ponavljam da ja nisam ni za kakvo žigosanje članova, već da malo više svi povedemo računa o kulturnom ponašanju i toleranciji na ovom mestu, jer se upravo tako sprečava, u naslovu prvog posta pomenuta, destrukcija sajta.

Imam isti stav kao Euglena.
Mrzi me da pišem...

Ok... da vidimo.... paaaa, ja nemam ništa da kažem samo nastavite dobar posao ljudi...

Meni je stvarno svejedno ionako retko komuniciram... Sve su to đavolska posla...