Najodvratnija stvar koju ste popili

  1. Рицинусово уље. Ем што ми није помогло, ем има одвратан укус. Цвекла је исто јако гадна.

  2. Јагодинско пиво

  3. Рибље уље

    Slazem se da je to najodvratnije, popio sam tabletu sa ribljim uljem i zgrozio sam se. Sto je najgore, ortak je isprosipao po meni riblje ulje i smrdeo mi je duks TRI MESECA iako sam ga prao vise puta!!!1 A od alkohola najgora je ona grcka rakija ili sta je vec, Uzo (Ouzo). Prepio sam se od toga pa sam peglirao sopstveni zeludac, od tad ni da ga pomirisem. http://www.hbsnet.gr/katsaros/images/ouzo%20all.jpg

  4. Cuo sam da se to pije sa vodom i da ima ok ukus. Ali ja sam pio sam oyzo bez mesanja sa vodom i polomio sam se kao budala, valjda mi je sad odvratan zbog povracanja, ne'm pojma.

  5. Ja sam prvi put u životu bila pijana od piva (nikad pila,pa najedared popila pešes limenki "Amstela",mamu li mu...)
    I dan danji ne volim pivo,al' otad ga nisam pila brat bratu deset godina.
    Sad se samo zalažem za prava "Tuborg"-a.
    Ostalo...nja.

  6. Sad se samo zalažem za prava "Tuborg"-a.

    Ja mislim da se to ne racuna u piva. :D Tuborg mi je najslicniji Sprite-u. Jos nisam probao pivo, a da je odvratno. Cuo sam da je "BG" zidarska pivcuga uzasna, ali ga nisam probao.

  7. Jedan stari indijanski viski, u jednom selu kod Teksasa, krajem prošlog veka. Zajebem se pa dam i konju, kad nisam crkao, pa sam morao peške do lekara...

  8. Најодвратније је супа с' луком, лично су нам увалили такво срање од супе на екскурзији у Мађарској. Најгоре што сам икад пробао!

  9. 1. Stork pivo. Nešto najodvratnije ikada izmišljeno.

    2. Tečnost iz table cugopola. Naime, igrao se cugopol, i neko je prosuo pivo, tekile, viljamovke, pičke materine, i onaj papir sa naštampanim CMYK-om je to upio, ja to uzeo, zgužvao i iscijedio u usta. Kako me jebala žgaravica od tih olova i farbi....

    3. Tečnost iz konobarskog truleksa, sa svim bakterijama i bolestima na sebi. Nije mi bilo ništa ali je bilo odvratno.

  10. Crno Češko pivo. Kad sam bio tamo i u povratku smo iskupovali oko 20ak limenki svakojakih piva. Tu smo kupili i crno Kozel se zvalo. Kad sam ga probao htede da mi želudac na nos izadje.

  11. Brate ja to probo, jes bio dosta sladak, ali je imao ukus maline. Ne znam sto je tebi toliko odvratan.

    Sladak? Meni nije bio sladak, gorak baš, baš. Pitaj ti boga šta sam ja pio, al' baba reče cvekla. Nepojmljivo ogavno.

  12. То ти је цвекла са додацима да би се убио укус цвекле. Сама сирова цвекла је баш одвратна, па стога додају шангарепу, малину, јабуку и мед.

  13. Jebem li ga. Mozda se baba zajebala pa mi dala malinu. Cvekla je zdrava. U stvari, sve sto je zdravo ima odvratan ukus, tako da, devojke...

  14. Spermu od bika, rekli ako hoces musko po dve casice 5 dana pre vodjenja ljubavi

  15. Bambus je govno tesko. Jedna od malo stvari od kojih mogu da peglam.

  16. Ouzo se pije jako hladan, na temperaturi oko nule, inače je govno.
    A ja sam kao mali bio jednom žedan, i u flaši od mineralne je stajao asepsol valjda i ja srknuo onako dobar gutljaj. Keva se tad opametila, nema više u takvim flašama 'emikalija.. Izrigao dušu, sva sreća pa mi dali mleka da se neutrališe

  17. Сад сам се сетио цикорије... Уф што је то гадно!

  18. Pokvaren jogurt. Momentalna deportacija do wc šolje, a onda lansiranje.

  19. Ceo život ću da pamtim kad je jednom drugar kod mene na ručku sunuo celu šaku vrelih krompira u usta, pa popio bog oca starog sirće umesto vina (mislio da je vino al' prc, sirće beše) pa otrčao u kupatilo i pustio vrelu vodu i to povukao onako muški, i sve to na kraju prugutao, mora da je gadno kad pomeša čovek vrelu vodu i krompire i zalije sirćem.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.