Prijava

Једном сам пио кокту.

Sok iz menze takodje ima ukus strvine koju su do pola pojeli lesinari u savani.

gusti sok od breskve - cappy - bljak

To je jedna sluzava tekućina bez okusa i mirisa obojena nekim gadnim vještakom i vrlo podsjeća na neki nus produkt kvarne hrane.

Квас је рајско пиће. Давим се у њему понекад.
Мада разумем све људе који кажу да је одвратан. И мени је био одрвратан први пут, али само зато што сам очекивао нешто слично пиву. Квас, заправо, нема благе везе с пивом. Сличнији је кокаколи, само бољи.

Ne znam da li mogu da se zakunem,ali sam probala "Kampari"-šta li je to-neki liker ili tako neko sranje i bio mi ogavnog ukusa.
Znam da se pio u kombinaciji sa đusom,ali ja ga pila klot i imao je ukus kao gorka Gandijeva sandala.

Kampari,Aperol, digestiv poput Pelinkovca, pije se kao dodatak tj kao koktel, nikad solo i uz puno leda.

A ozbiljno najodvratnije što sam popio je čaj od crnog luka koji mi je keva napravila da me čuva od zla i bolesti po nalogu neke tamo babe pre šurnjajes godina.

Onaj black tea rauch.Stvarno ima lijep miris,ali ukus...ka da su prokuvali sijeno.

Ima čaj od luka? Jebem ti šta mi sve ne pijemo.

Ima čaj od luka?

Ne verujem da je opšteprihvaćen kao piće. Mislim da postoji samo kao bapski lek. A kašalj, srećom, nije neizlečiv, pa da nemam alternativu. Ono bi se eventualno isplatilo piti kad bi lečilo od side ili raka.

Edit: Pritom, nemam sidu ni rak.

eee da, nešto jako fuj mi je majka spremala kada sam bila bolesna kao mala, kada sam prvi put (i poslednji, fala Bogu) imala neki bronhitis fazon. a mom bratu se ta glupost dopala.. elem, valjda se prvo istope negro bombone, pa se doda mleko, i kao šatro to je do jaja za grlo.
o.d.v.r.a.t.n.o.

Definitvno sok od cvekle, najogavnija stvar koju sam ikada probao. Baba me naterala, bac'o peglu po tri sata. Ne valja, nemojte nikad.

Supa od luka, em što vonja ko mrtav ciga, em ima ukus šlajma posle upale pluća. Bože me sakloni.

Ne sprdaj se,to je zdravlje.

Јесте, ал' је одвратно. И козја сурутка такође.

Sirup "Bisolvon" protiv kašlja,proizvodila "Pliva" ili tako nešto.I ambalaža je bila kao i ukus-gadilo mi se i da pogledam u kutiju isto kao i da progutam to tečno šajze.
Gorko ubistveno.Čak je bila i neka plastična čašica,dozer.
Ladno kao neki veštičiji naptak.

http://pharmacyinformatics.wikispaces.com/file/view/bisolvon.jpg/92304366/bisolvon.jpg

(Samo nisu bila 'vaka slova,njih se ne sećam)

Na nekom ispracaju u vojsku, neki vinjak brlja, popio pet,sest.Dusu sam ispovracao, smrdelo je iz mene kao iz destilerije.

Ја попијо три шамара, то ми било одвратно....

Antibiotik. Prašak istrešen iz kapsule (to ne umem da progutam).

Рибље уље (пио једном ко дете, не знам зашто), крушковац ( исто објашњење, као и за рибље уље) и увин чај, е тај чај сам пио да би жени доказао да није гадан. Саћеро сам некако два деција, а жена је морала да га пије по две литре дневно.
Од та доба, она је за мене Тесла.

Apsint. Grozan je. Čekala sam dve godine da ga probam, i još sam se tripovala da drugačije izgleda, fuj fuj fuj.