Prijava

Jebote, ja nakrkao iz Njukastla 3 komada, a oni prodali i Džoija, jebote.
Prošle sezone nisam nikoga prodavao jer sam imao trojicu iz Liverpula i onda Kerol prešao kod njih u januaru. I ja od polusezone nisam prodavao nikoga :D

a ja sam svake nedelje prodavao po jednog :) dva puta sam menjao njih 4 :)

http://img829.imageshack.us/img829/5875/fentazitim20112012.jpg

Ово је мој тим, мада знајући како то обично иде, мењаће се он у току сезоне. Мој циљ је топ 3.

Jebem ti ograničenje od 3 igrača. Ni Škrtela, ni Agera. Prošlu polusezonu su mi Reina i Škrtel donijeli brdo bodova.

Jebote, šta smo se svi uvatili za ovog Al-Habsija :)

a vidim i Samba je sveprisutan. :)

Meni je Samba bio u ekipi i cijelu prošlu sezonu, možda i najstandardniji pored Vidića i Baneta. U početku sam imao i Kolarova, ali se povrijedio i nije igrao. A sad ima konkurenciju u Klišiju, a ovaj Manćini kako voli igrati defanzivu, poslaće Kolarova da igra lijevog veznog, dok mu Gael bude iza leđa.

o Vilširu pojma nemam, ja ga ne bi uzo, Modrića bi sačekao dok se ne uklopi u tim. Bejl je sigurna investicija

Što se Vilšira tiče mislim da će ovo biti njegova sezona samo ako ga povrede zaobiđu, a s kim Modrić da se uklopi Grofe, koliko ja znam on je još u Totenhemu, a Bejl je bogami sklon povredama.

Овако сам и ја нешто контао као Џони, нека га Вилшир па ако засере мењам.

Е да, препоручио бих вам Синклера из Свонсија, он им је како читам најбољи играч, могло би да се деси да донесе крш поена а не кошта много. Онај рад као Адам прошле сезоне.

Vidio sam da dvojica imaju Adama u postavi, a ja i Peki Dauninga, pa koga usere :)

Kad smo kod toga ko je koga imao prošle sezone (al je gej rečenica)

Adam kobjašnjavao, Dićvi, Hart, Kembel iz Blekpula mi doneo titulu, Tevez i Berbatov jedno vreme, Pedersen i Nzogbia isto...

Ali stvarno, meni na pamet ne bi palo da su dosta njih uzeli Sambu ili AlHabsija :)

Ču vidim Svonsi, Dvajte, ali odkad Karleuša ne igra tamo, nije to isti tim.

Joj, Stivene, a gdje ti je Stiven?
EDIT: I Džeko ti kapiten, kraj živog Suareza?

Џерард ми је био уместо Ван дер Варта, али се повредио. Пише до септембра.

Едит: То је за сад, можда се предомислим до прве утакмице. Имам неки осећај да ће Џеко да наканта Свонси.

Ево мојих
imghttp://www.dodaj.rs/f/3C/kv/2H75fiFd/fafafasd.png/img

едит: сад је колико толико добра слика.

Ne dam Reinu, za tri Harta.

Moj tim, pošto me zeza Print S. moram da pišem
gol: Hart, Al-Habis
Odbrana: Huth, Hangeland, Ivanović, Vidić, Distin
Sredina: Adam, Modrić, Etherington, Jarivs, Vaughan
Napad: Davis K, Odemwingie, Rodallega

Au, dobro!

Jao Meireleša sam zaboravio, on je otac.

A skoro svi imaju Odemingvea :D

da bre :) nigerijski Rus arči.

I ja sam ga vrbovao prošle godine, ali na kratko.

Па он је растурао прошле сезоне. :)

А и уопште ти главни играчи у слабијим тј тимовима који не конкуришу обавезно за сам врх табеле знају да донесу доста бодова. Неко мора да даје голове и асистира и тамо, а обично не коштају превише тако да је то одличан посао. Ево Педерсен, Нзогбиа и Адам прошле сезоне живи докази. Зато сам ставио и Синклера, Холта и Одемигвеа.

Ja sam žrtvovao štopere, za Dauninga, ako ne bude igrao, najebaću se majke Keniju. U napadu sam morao da smanjim apetite. Prošle sezone sam imao drogbu, teveza i kerola, ove sezone, malo tanje :D