Prijava

Ја сам хтео Бента, ал нисам имао кеша, а не мили ми се да се одричем Бејнса због тога. Он ми ионако служи као залиха пара, кад будем неког мењао могу од њега да уштекам милион - милион и по и још купим солидног дефанзивца. :)

evo ja sam prijavio tim...klub se zove Champy F.C.

šta treba dalje? ubacujte me

Ја сам некако највише гледао средину да накркам добру на уштрб одбране. Мада и ови тренутно обећавају, видећемо кад почне сезона. Е, и кој ће вам курац Клиши? Ја сам га прво убацио па се предомислио, нема шансе да игра поред Коларова...

Ali Kolarova Manćini forsira napred, kao veznjaka.

champy, dobrodošao...poslao sam ti kodove na pvt.

leagues pa join league...

hvala Grofe...

evo i pobjednički tim

http://i52.tinypic.com/9qd85i.png

Primijetite da mi je Kranjčar na klupi. Momak ne igra, ali morao sam da ga ubacim radi gušta. Najdraži mi fudbaler tako da mora da bude tu.

Па не знам, мислим да ће њих двојица тешко да се ускладе у тиму. За овог лика из Свонсија ми причао ортак пре неки дан. Човек луд, прати све Енглеске лиге од лиге 2 па на овамо, каже да обећава... Вероватно ћу га убацити...

Скот Синклер је био велика нада Челзија, али никад није успео да се истакне. Размишљао и ја да ли да га ставим, али ипак одустао.

Primijetite da mi je Kranjčar na klupi. Momak ne igra, ali morao sam da ga ubacim radi gušta.

Tako je i meni sjedio nekoliko kola, pa sam ga na kraju šutnuo.

Ја убацио Синклера, волим да пружим шансу младим талентима :)

грофе убаци и мене у први пост, ФК Партизан (:

а ево и састава који ће освојити пету узастопну титулу :D

http://oi56.tinypic.com/eld7d4.jpg

Vidim Sub Focuse, Gutijerez i Odemwingie i kod tebe šljakaju :)

Ubačen si.

био ми бартон уместо гутијереса, ал видим на старој теми да је пандркно, па реко да променим док још може :D

одемвинги класика, видим да га сви турају, а верујем у керола ове сезоне, мора да наканта крш голова :D

Meni bili Barton i Nani, ali sam ih zamenio Dempsijem i Nzogbiom. Nego šta li će da bude sa onim Toresom, on mi je najveća misterija, vidim da se niko nije usudio da ga stavi, on će ili da otkine ove sezone ili neće znati ništa (što je verovatnije)... I David Luiz iz Čelzija je igrač koji bi mogao da prikupi dosta poena jer se dosta često ubacuje u napad i daje golove, ali ne znam kakvu će minutažu da ima kod Viljaša-Boaša, zato ga nisam ni stavio.

Tako je i meni sjedio nekoliko kola, pa sam ga na kraju šutnuo.

Evo i ja sam ga zamijenio sa Gutijerezom.

Nego šta li će da bude sa onim Toresom, on mi je najveća misterija, vidim da se niko nije usudio da ga stavi

Ja ga stavio, pa izbacio. Mislim da su ova trojica bolji izbor.

A jebi ga, nije sezona ni počela, a ja već imam 4 igrača iz jednog tima. Keni, jebi se lijepo, sve igrače pokupova u Liverpul. Hoze Enrike prešao u crvene.

Tores je stvarno misterija.

Ah, trebo sam Žervinja da stavim...videću da izmenim u nekom kolu :)