Prijava

Ko je ovaj Taarabt (bez da guglam)?

Кажу најбољи играч Квинс Парк Ренџерса.

Marokanac iz Kvins Park Rendžersa, silovao sve redom u Čempionšipu prošle sezone. Dao brdo golova iako je krilo. Što reče Dvajt, ti iz manjih klubova umeju da nose ekipu.

Da, to ste u pravu, samo ja idiot uopšte nisam računao da i iz QPR-a uzmem nekog...

Ti iz manjih timova donose mnogo bodova - jbg, mora i tamo neko da daje golove i asistira.

Није требало да качимо тимове, долазим у жешће искушење да вас копирам, да ставим играче за које нисам знао ни да постоје док их овде нисте нахвалили.

Đoko Bombo, jel ti trebaju kodovi ili si se već infiltrirao u organizaciju...ja čisto zbog evidencije :)

Ит ис ај, Леклер!

Ја ресетовао тим и идем испочетка :) Ништа ми се не свиђа ово пре што сам направио :/

ЕДИТ:

http://www.dodaj.rs/f/2E/8C/mCUOjRr/twetwe.png

зајеби ти то купусе, јел видиш како опасан дрес има хауард? :DD

Видим, због тога сам га и ставио. Двоумио сам се између њега и Реине, пресудио дрес(Серем, узео сам га зато што је јефтинији за милион :))

Hauard je u militari zonu.

Ja ič ne menjam. Kakve sam sreće, da ih sve poizbacujem, bili bi najbolji igrači u svom timu sa gomilom golova i čuda. Čak bi i Čeh dao desetak golova bar.

Значи пријављујем се и ја :)

Kakve smo sreće ima da odlože prvo kolo zbog ovih sranja u Engleskoj.

Pa mogli bi, kad su već odložili prijateljsku.

ма има да одиграју ванредно коло на стадионима по француској, ЈЕЛ БРЕ ОНИ ЗНАЈУ ДА ЦЕЛА ВУКАЈЛИЈА ИГРА ФАНТАЗИ? НЕ МОЖЕ ТО ТАКО!

Пријављујем се и ја :) Са'ћу вас карам