Prijava

Ajde da mi kažete vaše mišljenje o tome da li bi nama (Srbiji i ajde: ostali isto u komšiluku) bilo bolje da se pripojimo opet Turskoj?

Turska je sila!

Ili se ja samo varam?

Evo ja iskreno mislim da je bolje da šurujemo s Turcima, a ne sa Švabama i s Ungrima iz EU, a Rusija je inače daleko.

Mislim da je bila neka tema o sunetizacii, ali mislim da se ovo nije pokretalo na oveme forumu...

Ajde neke argumente, mnogo ti je oskudan prvi post.

Pa u svakom slučaju su veći fanatici od Švaba i drugije Epropejaca, tako da bi ja pre zaratio sa Švabom nego Turčinom

Ajde neke argumente, mnogo ti je oskudan prvi post.

Čisto subjektivno, nisam ni ja siguran, došlo mi onako da pitam.

Eto, Turci su jak, dražvotvoran narod koji je 700 godina imao jaku carevinu, to nemaju ni Italijani, ni Nemci, ni Holanđani...imaju Rusi, Briti i Kinezi, ali oni su daleko i van našeg mentaliteta. Eto, dok mi Srbi ne umemo da vodimo državu! Ja se pitam šta će Makedoncima i Bošnjacima država kad su isti kurac ko mi, i kad ni sami ne znaju šta će s njom. S Turcima je drugačije, jaki su, a normalno da bi mi očuvali opet svoj identitet, jer smo ga jelte i do sad očuvali. Bili bi nešto ko mormoni u SAD (al mi je poređenje).
Postoje mnogi primeri da su se ljudi pre dolaska Turaka mnogo i za njih opredeljivali. Bolje Turci nego oni Latini. Znam da je zapovednik Golupca dao ključeve grada Turcima jer je mrzeo Ungre.

Kad već postoji rusofilska i eufilska politika što ne bi i turkofilska, eto bili smo tamo, videli kako je, sedeli 300 godina dok dahije nisu digle kitu i onda je morala raja da se digne...razmavali smo ih za deset godina...dok evo moj kraj...kod mene i dalje postoji ono Pusto Tursko. Moj grad je uvek bio okrenut jugu i istoku, a ne severu. Kad su Moravci i Šumadinci oslobodili Vranje ove dole je mnogo boleo kurac za to. Jer bi se i oni digli da je bilo nešto slično ko u BG pašaluku. Posle toga grad biva odsečen od razvoja i gurnut u zapećak, da nije bilo Bore Stankovića ladno niko ne bi znao šta je Vranje, jebo ih Skerlić u dupe.

Luksdoc, odlična pesma! :)

Ne znam Vlatko, u svakom slučaju bi nas pojeli. Prosek godina u Turskoj je oko 30, a brojniji su nenormalno. Zamisli kad bi gomila jebača u punoj seksualnoj moći došla na šaku jada Srpkinja, koje uzgred i luče vlagu na Turke? Nijedan Srbin više ne bi jebao za džabe, dechko!

Procenjuje se da ce Turska uci u 10 najrazvijenijih 2023. godine, tako da nije bezveze ideja. Moje misljenje je da sa njima ne treba imati nista i da ih treba sve proterati i istrebiti sa balkana i da treba zabraniti sve sto je tursko ukljucujuci serije i ulker slatkise!!!111

Sve naopako što postoji u našem mentalitetu, pokupili smo od njih. Koji će nam kurac:)

Au, gamby, to je veliki minus onda mojoj ideji... :)

na to nisam mislio...jebi ga vole ove naše crne muškarce, to im od Turaka ostalo pa da ga jebeš...

za sad...prvi minus na ideju...idemo dalje :)

I da, ne mora pripajanje, nego kao neka unija, kao Rusija i Belorusija i Kazahstan...

niko ne bi znao šta je Vranje

A novi put? To je nesto za pocetak!

Pripajanje? Ja se upravo pripajanja i plašim! :)

A novi put? To je nesto za pocetak!

ahahaha...oće to, al kad dođu Turci...

Sve naopako što postoji u našem mentalitetu, pokupili smo od njih.

I ovo stoji, ali i ovo:

Procenjuje se da ce Turska uci u 10 najrazvijenijih 2023. godine,

Ulker slatkiši...za njih sam čuo da, odnsono da je firma Ulker finansijer nezavisnog Kosova.

Jebiga doce vrijeme da ce EU moliti Tursku da uđe u EU, ekonomski jacaju svake godine

Bilo je dosta pet vekova, 'de ćete više, jedva smo ih se oslobodili. Ali, ako nastave da nas truju serijama, biće novi Serbskoturstan.

a da se mi pripojimo jamajci? da imamo velike kurceve i pusimo travu.

Jedino što su dobri trgovci i imaju dobru hranu. E, da, i rakiju... Srbi su pili vino dok Turci nisu došli...

Мислим да су ракија и остала жестока пића дошли иствремено свим народима кад се провалило како да се боље дестилују воће и житарице, пре смо то добили од Шваба или чак смо и сами то изучили. Турци не смеју ни да пију жестока пића по питању вере.

Други проблем је што ако бисмо отишли к Турцима онда ко зна шта би нам Западњаци радили...

Други проблем је што ако бисмо отишли к Турцима онда ко зна шта би нам Западњаци радили...

Ja msilim da ne bi ništa. Od kako smo se od Turaka okrenuli Rusiji, zapadnjaci nas jebu samo tako. U prvom slučaju su bili totalno indiferentni.

Nema pripajanja, gamby :)

A onda neka unija, bar carinsko - ekonomska i to...Ne bi nam trebao pasoš za Kušadasi.