Prijava

Osam godina tačnije, i nije baš da nema ništa sa njima, bio je možda i najbitniji šraf u formativnim godinama tog tima, to što je zapatio tuberkulozu onda kad je trebalo da bude na vrhuncu karijere jebiga. Nego mani ti te tehnikalije, govorim o načinu na koji je doveden u partizan, komunjarskoj preteči gepekovanja. Potpuno iste metode kao i cigani kad skupljali ekipu za bari. Ista govna.

Partizan brže ispadne iz kvalifikacija nego što Šapčanima treba da izglasaju SNS.

Osam godina tačnije, i nije baš da nema ništa sa njima, bio je možda i najbitniji šraf u formativnim godinama tog tima

Nidje veze.Nisam 100% siguran, mislim da je samo Jusufi imao jednu seniorsku sezonu sa njim, ali nije ni nju nesto igrao jer je bio klinac. Ono sto znam je da su trojica ponajboljih, Vasovic-Kovacevic-Galic prikljuceni prvom timu tek posto je ovaj otisao. Dakle njegov uticaj na finale KS je slican mom na picku Skarlet Johanson ili tvom na picku generalno - prakticno nepostojeci.

Potpuno iste metode kao i cigani kad skupljali ekipu za bari. Ista govna.

Stara ciganska mantra u tesenju sebe. Nikakve zelje da se odbrani ciganija, shvataju da je neodbranjivo. Nego ajde da pokusamo izjednaciti avangardu sa nama da nam bude bolje. Nabrojis im celu grand produkciju oni kao Marko Bjulat hahah. Cuj Marko Bulat. Ili sns glavni odbor, oni kao Ivica Dacic jebno. Cibe bre cigansturo.

Partizan brže ispadne iz kvalifikacija nego što Šapčanima treba da izglasaju SNS.

Did they get you to trade
Your heroes for ghosts?
Hot ashes for trees?
Hot air for a cool breeze?
Cold comfort for change?
Did you exchange
A walk-on part in the war
For a leading role in a cage?
Mister no pusi kurac.

Znači ako nema uticaj na to finale '66. apsolutno je nebitan za istoriju tvoje titove kurve? Što je dao dva gola u prvom meču kupa šampiona ikada i što je završio kao najbolji strelac KEŠa te sezone nebitno skroz. I nemam ja šta da branim ciganje, mrzim i njih podjednako kao i vas, iste metode koristite, ista ste govna, uvek bili i ostali.

Ljudi koji se loze na Zvezdu ili Partizan su najnizi oblici zivota koji postoje.

Dakle njegov uticaj na finale KS je slican mom na picku Skarlet Johanson ili tvom na picku generalno - prakticno nepostojeci.

Stara ciganska mantra u tesenju sebe. Nikakve zelje da se odbrani ciganija, shvataju da je neodbranjivo. Nego ajde da pokusamo izjednaciti avangardu sa nama da nam bude bolje. Nabrojis im celu grand produkciju oni kao Marko Bjulat hahah. Cuj Marko Bulat. Ili sns glavni odbor, oni kao Ivica Dacic jebno. Cibe bre cigansturo.

Mister no pusi kurac.

jel mislis da je avangardno ovako se obracati ljudima?

cesto pricas da napadamo tebe kao licnost, ali kolko vidim, i svako ovde moze da potvrdi da ovde iskljucivo drkamo partizan, sto ti samo shvatas kao napad na licnost. mislim da je vec postalo zabavno ljudima to da rade. meni nekad jeste, ali se smorim kad mi se ucini da sam stvarno krenuo da ti drkam licnost, iako po mom merilu nisam, al jebi ga.

ovo tvoje sa druge strane, je odgovor kojim ti napadas direknto ljude, zato sto oni prozivaju partizan.

Da ne pričam o tome da ste komunistički klub, komunističke države, komunističke armije, koja je izrasla iz naoružane sile ( u kraljevini Jugoslaviji) ilegalne komunističke partije.

Osnovani u Zagrebu.

A sada ste espesovski klub. Ustvari to ste bili od '90ih na ovamo, moglo bi da se tvrdi.
Dačić, Vuletić i Ružić jednako odurne glave koa Đuka Bizon, Vučićević i Vučko, samo trenutno manje moćni.

Jedina
...
jebena
...
razlika
...

jel mislis da je avangardno ovako se obracati ljudima?

Nije, ali imam olaksavajucu okolnost.Stojim sam sa svojim stavovima, nemam nikakvu podrsku. Da li bi zamerio gazeli okruzenoj lavovima sto ga lupi papkom zadnje noge u oko?

Ono sto jos vise nije avangardno je biti deo gomile i copora. Evo pogledaj pola upisa na ooj temi, ovaj moron mali mujo na primer, ako nema barem 10 od poslednjih 20 upisa gde direktno mene nesto kao potprcava nek jedem govna.

Budi covek, a ne broj. Makar i natraske.

Nije, ali

Ono sto jos vise nije avangardno

ko vucic, "a da vidis vec sta su oni". najbukvalnije pricas kako nije sve isto a onda meris posle, more jesmo isti, al vi ste malo veca govna.

ok...

Nemas smislen odgovor kao obicno, samo nekakve fantazije.. ti si generalno veliki palamud, mislim da bi crko gladan da te neko stavi van zone komfora.

Samo dobra kola koža samo komfort

Bomb teška srca moram ti reci da Celt u pravu je
To sto je Paca govno ne znaci da sa tobom ne bih pio rakije i polupijan ti rekao da je Vujosevic davio Bogdana i tuzio vas i da vas ne voli nego je radio za pare

mislim da bi crko gladan da te neko stavi van zone komfora.

jeste, ljudi koji mladi odu u inostranstvo, studiraju u jednoj zemlji gde nikog ne znaju, onda se sele u drugu, i to sve iz tvoje palanke nisa, bez pomoci ikoga su poznati da sede samo u zoni komfora.

ja sam svoju zonu komfora sam napravio jebem te narcisoidnog, nisam ti ja kriv sto je veca od tvoje.

https://i.postimg.cc/2yCK3Bn4/20220814-111951.jpg

Uzeo neki xtreme iptv u Tunisu, ima pun kurac paketa bein, sky itd, nesto mi secka, pojavi se buffering, pretpostavljam da je do interneta, koja ne brzina potrebna i to, da li radi na wifi ili bolje kablom da povezem, neka iskustva

Hajde da malo smirimo strasti.

mali mujo na primer, ako nema barem 10 od poslednjih 20 upisa gde direktno mene nesto kao potprcava

Jbg, spori su dani na Vukajliji, ne desava se nista

Umrtvite svoje strasti vec jednom hej

Ejdus poziva na razum.

Jeste dosadno na sajtu, sa melkorom i carom moz se svadjas o cemu god zamislis, sa bombasem sta god da krenes zavrsi se sa crvenom zvezdom, smorcina