Prijava

Gle, uglavnom, to jest manje-vise, ali nisam to rekao. Komentar se odnosio na konkretnu, kvotovanu recenicu.

Da ne idemo kroz istoriju, uzmimo samo primer sampionske generacije iz 1991 godine. Samo Jugovic i golman Stojanovic su imali dane u mladjim kategorijama, dovedeni sa 15-16 godina. Svi ostali su dovodjeni kao seniori. To je uglavnom bilo i pre, a i posle sve do danasnjih dana, sa retkim izuzetcima poput Dejana Stankovica.

Dok je Partizan uglavnom sve sto je kroz istoriju imao vredno proizveo sam. Nema potrebe da ti pominjem prvo Matekalove bebe, ti naravno o tome nemas pojma osim ovlas poznavanja sa Jutuba, ali aj da ti kazem kad jedna cela generacija predje iz pionirskih dana u prvi tim, uzme 4 titule prvaka Jugoslavije i igra finale Kupa sampiona. Kad se ta generacija raspala, nastupila je nova sa istom pricom i vodjama poput (mozda si cuo), Blagoja Paunovica i Moce Vukotica.
Mogu ovako do danasnjih dana, sa izuzetkom poslednje decenije iz svima jasnih razloga drzavnog i krimanlno-cigansko-ceca lukas terora nad avangardom.

Razumem da je ovo mesto za proseravanje i prosipanje govana, ali pretendujes kao da budes relevantan sagovornik. Zato bar nemoj takve budalastine izvaljivati.

I ponavljam, svako ko pretenduje da bude kvalitetno ljudsko bice, a ne oportunisticko govno mora da bude protiv crvene dzvedzde. Ponavljam, ne pricam o sportskim rezultatima niti navijacima, svaki idiot zna da su tribine oduvek vodila sumnjiva lica povezana sa drzavom. Pricam o tome da nema logicnog, normalnog razloga da se ovakve stvari rade FK Partizan osim zadovoljenja najnizih, gotovo animalnih nagona, lecenja kompleksa i potiranja najcrnje ljubomore. Koji je razlog i ko normalan to moze da podrzi?

Da ne pricam o toj nacionalistickoj prici koja je potka crveno bele Srbije od kraja osamdesetih godina proslog veka (samo nekoliko godina ranije su ridali na poljudu kad je broz riknuo), ok udba je napravila tu pricu da se radi o nacionalistickom klubu, ciljna grupa im je bila lagana za obraditi i ta prica je popusena. Ajde da uzmem da imam odredjenog razumevanja za ljude izbegle iz Hrvatske i pojedine u Republici Srpskoj, njima je ratna storija gotovo unistila zivote, hteli ne hteli prihvatili su tu pricu o velikosrpskom klubu. Barem 2-3 generacije su unistene i te ljude samo mrznja i imaginarna zelja za osvetom drzi u normali, sve sto im pomaze kul, ko sam ja da sudim. Ali da neko rodjen u Srbiji ima razmisljanje da je neko bolji ili losiji zbog toga gde je rodjen, ja tu pricu ne bih pratio makar crko.

45 ti je godina bomby.

eh nekad se znalo, dzoni kurajber, skocimisi, pakao juga, janpi, gazi itd sad ostao samo bombi usamljeni rendzer

ali aj da ti kazem kad jedna cela generacija predje iz pionirskih dana u prvi tim, uzme 4 titule prvaka Jugoslavije i igra finale Kupa sampiona.

Što ne kažeš kad već pričaš o toj generaciji, na koji način je realizovan prelazak Miloša Milutinovića, jednog od najboljih jugoslovenskih igrača tada, iz FK Bora u Patlidžan. Isti ste kao džvedža shvati to, druga strana prljave komunjarske medalje.

I ponavljam, svako ko pretenduje da bude kvalitetno ljudsko bice, a ne oportunisticko govno mora da bude protiv crvene dzvedzde.

i partizana.

To je to u principu. Ne podrzavaj ocigledno kriminalne organizacije.

I da se razumemo ima kvalitetnih ljudi tu. Na obe strane. Ali da je sveukupno gorko, jeste.

uuu shmo ga poklopio sad fino ali ipak siguran sam da postoji logicno objasnjenje za taj postupak nemojmo suditi pre vremena dok ne cujemo i drugu, pravu stranu

I reko sam da u fudbalu odavno nema vise po zasluzi nego po novcu. Odavno.

Zvezda, partizan, isto. Oces kurac u fudbalu da drzis skolu ko vujosevic i da imas uspeha, bez da skupljas sa strane. To ne mozes od cca 60ih. Doso red i na kosarku.

A evo i price skola fudbala Pace i Ajaksa najbolje na svetu nema tu sta pa mi imamo teleoptik
Bomb sve je tacno ovo sto si napisao samo iz zvezdu dodas partizan i ja mogu da potpisem
Kriminalne organizacije jebene samo si ti slep

ma da vidite samo poslednji klip zeksa pantica ee sve bi vam bilo jasno i otvorile bi vam se oci

Бохор
A evo i price skola fudbala Pace i Ajaksa najbolje na svetu nema tu sta pa mi imamo teleoptik

То је она листа са клубовима са највише професионалних играча у Европи, где се рачунају све професионалне лиге рачунајући и нашу, ту је и Звезда типа 6. или 7, а и Воша је високо рангирана, по играчима у лигама петице ни Звезда ни Партизан нису у првих 50....

Što ne kažeš kad već pričaš o toj generaciji, na koji način je realizovan prelazak Miloša Milutinovića, jednog od najboljih jugoslovenskih igrača

Jos jedna neznalica. Milutinovic je otisao iz Partizana tipa 10 godina pre nego su bebe igrale finale KS. Maltene nema nista sa tom ekipom.