Prijava

Шта с' рек'о?! Кол'ко си ти им'о година 2004/05. кад смо стигли до осмине финала Купа УЕФА, испали од ЦСКА који је касније лаганини освојио, а успут смо узели и првенство без пораза? А? Нема Вермез ништа с лошим резултатима, с оваквом екипом ни Станоје не би боље прош'о.

Prvo Sreto hvala što si nam pojačao odbranu. :)

A za ovo što napisa amin.

Još nam fali kvalitetan špic i dobar vezni...

fali nama dva kvalitetna špica, nekoliko veznjaka i cela odbrana i to je to, bili bi konkurentni nekim Mađarima npr.

Pa valjda smo doveli Božinova, a vezni je pojačan odlaskom Babuna. :)

Božinov nije došo, bar ne zvanično a koliko sam čuo neće ni da dolazi jer se Zabija pokajao i vratio treninzima. Koj smo mi banana klub majko moja...

Zabija pokajao i vratio treninzima

a u pičku materinu ;(

ПУ , ЈА СЕ ТАМАН ПОНАДАО ДА ЋЕ ЛИБИЈСКИ МАНЕКЕН ДА ОДЕ. ЈЕБЕШ МИ МАТЕР !

Sa ovakvim napadom, oporavak Marka Šćepakadabre će biti VELIKO pojačanje. :(

http://www.dodaj.rs/f/34/ls/gVRw7BR/telegraf.jpg

Možda i uapse Đuru mutio je i taj oko Agro banke!
A možda će i samo da ga povuku lolololo

ХЛАДНЕ ГЛАВЕЕЕЕЕЕЕЕ, СРЦА ЧИСТАААА, ПАРНИ ВАЉАК, ТРЕСЕ , ЛУПА , УДАРАААА. НИКАД НЕЋЕ ДА ТЕ ИЗДА , ЦРНО БЕЛА АРМИЈАААААААААААА !

НЕК ЗАУРЛА САДА ЦРНО БЕЛИ КЛАН КО ДА СУНЦЕ СИЈА САМО ЈЕДАН ДАН, ЗНАЈ У СРЦУ МОМЕ ЖИВИШ САМО ТИ, ПАРТИЗАНЕ ЈЕДИНИИИИИИИ !

Da li je onaj Eduardo još uvek u Partizanu, znam da je povređen zadnjih šest meseci?

Jeste, imamo kamaru napadača od toga jedva jedan može koristan i ispravan da se skrpi :D

Ударио се у лакат о Борхину главу, од тада не игра.

ПАРТИЗАН ВОЛИМ БОГУ СЕ МОЛИМ, БОГУ СЕ МОЛИМ ДА ПОБЕДИИИИИИИ, А И АКО ИЗГУБИИИ ЗА НАМА ОСТАЋЕ НЕРЕДИИИ !!!!!!

Jeste, imamo kamaru napadača od toga jedva jedan može koristan i ispravan da se skrpi :D

Da napravimo mi čudovište od njih, ko dr frankenštajn, i mirni smo, samo bih starijeg šćepu zaobišao. :)

Starijeg šćepu staviti u odbranu taj nikad ne bi dao autogol uvek pogađa golmana lolo

Starijeg šćepu staviti u odbranu taj nikad ne bi dao autogol uvek pogađa golmana lolo

Mudro zboriš, idealan štoper bi bio. :)

Starijeg Šćepu ko stativu taman da Đura uštedi i tu :D
Smehotres od tima majko moja :D

A ovo gledam svaki dan po nekoliko puta, Advokado kralj gde iskopa ovo i dalje mi je smešno :D
http://www.youtube.com/watch?v=5MpsuKZZvvA&feature=player_embedded

ПАЛЕ СЕ БАКЉЕ, И ДИМНЕ БОМБЕ; УЗИМТЕ МОТКЕ ЈЕР БИЋЕ БОРБЕЕЕ, ВЕЧЕРАС ЖЕЛИМ САМО ДА ПИЈЕМ, САМО ДА ПИЈЕМ И ДА БИЈЕЕЕЕЕЕМ !