
Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).
Skodin blog · 04. Septembar 2010.
neka tekme kasne par godina.mozda se nesto promeni...
Šta seru? Kakvo stanje u srpskom fudbalu?
Ispadamo od raznih ribara ne zbog jebenog Toleta VEĆ ŠTO STE POKRALI SVE ŠTO SE POKRASTI MOŽE!
CZ ima dug od 40 miliona, Tole kriv? Sve uprave su krale i izvlačile milione. Nije kriv
Partizan prodaje najbolje igrače u bescijenje, tinejdžeri nam odlaze bez minute u igri i postaju igračine, zaradili su 100 miliona koje je odnio vjetar niz Moravu, imamo nulu od tima i nabijaju nas Jermeni, Tole kriv? Đura, Zeka, Bjeka, ma ko god je najašio na Partizan uzeo je milione. Nije kriv.
Imamo nesposobne igrače koji ne znaju dodati loptu 5 metara unaprijed, NE ZNAJU! Tole kriv? Tole nije bio predsjednik kad su oni učili dodavati loptu. Nije kriv.
Eto, za ovo nije kriv Tole.
Za može bit, al' ne mora da znači.
To što su naše uprave kriminalne nije Toletova krivica.
Ти Јермени нам набијају и репрезентацију у којој могу или играју ти најбољи играчи. За то је крив.
ja nisam u toku uopste sa srpskim fudbalom, ali me zanima: je li taj scepovic bas tako jebeno los? nisam jednu dobru rijec o covjeku cuo :)
Ti Jermeni nas nabijaju jer smo toliko puni sebe da smo svjetska velesila i naši igrači se bave svime samo ne fudbalom.
Posljednje Svjetsko pred utakmicu koja odlučuje sve oni na balkonu, deru hajneken i rokaju cigarešine. A po starom srpskom običaju ANTARA KRIV, TOLE KRIV!
Kad smo imali krštenog centarfora Kežmana Prepodobnog Ikonostasa - kumovima se ne sviđa. Ne može Kežman. Tole kriv. Može Pantela. Šprdali se jebote sa čovjekom mjesecima. Gore nego sad sa Šćepovićem... Ali je Tole kriv.
Čovjek šuta sa 100 metara a Vidić bježi od lopte. U Mančesteru ide jebeno glavom na šut udaljen 5 metara. TOLE KRIV.
Nabija nas Estonija jer nam golman ne može uhvatiti centaršut sa 47 metara, prođe mu kroz ruke drito u gol. A na golu je samo zato što je ovaj drugi Mustafa pa mu zvižde u po Beograda. Il je to bilo protiv Slovenije? Uostalom koga boli kurac protiv koga je, Tole je kriv.
U Đenovi drogirani majmun određene navijačke grupacije, da ne imenujem, canglama siječe žicu, prave prekide, napadaju Mustafu jer je Mustafa, uzimaju nam 3 boda za zelenom čojom, Italijane boli kurac, Tole kriv.
Tole je direktno kriv za Đukića i Antića. Jedina dva krštena trenera i to mu nikad neću oprostiti.
Ovo ostalo je mlaććenje prazne slame.
Inače Azerbejdžan nas je punio kada Tole nije bio predsednik.
Kao i Jermenija.
Ne bih da ponavljam ono što je Skočko napisao jer je napisao sve. Tole nema veze sa ovim stvarima. Jedino zašto njegovu smenu traže je zato što Zvezda nije uzela titulu 6 godina. Cela ova priča je Čović stajl. A srpski fudbal da se spase, ne treba puno.
http://i41.tinypic.com/2vnig5j.jpg
Ja bih najviše volio da ode Tole.
Evo prvi sam, želim to više nego Čović, sestre mi.
Čisto da skontate da nije Tole kriv što smo mi kao nacija fudbalski bogalji.
tole je picka jer je oterao antica.
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1175759_478062835625113_1975033252_n.jpg
GTRovci opet kobjasnili!
o glodari osim sto navijate jedni protiv drugih onda za PAOK i cska sad ste poceli i za toleta da navijate
ocete toletu da se uvucete u cmar da bi jos vise namestao
sprdali su se i sa sasom ilicem koji je grejao klupu milijasu, pa sa dankom lazovicem...
Mene hvata blam kad vidim kolko sikćete na tog Toleta a onda popušite od raznih amatera u evropi uostalom ko i partizan samo što partizanovi navijači sikću na đuru ko što je i normalno.Nije vam tole napravio višemilionski dug nego vaše bivše a saće i sadašnje legende i pisci saopštenja.
Reprezentacija je dno i ako zbog nečeg treba da ide onda treba zbog toga a ne zbog naše usrane lige.
Da, neka ide, ali ne ako ga tera Čović. Zao čovek, otrov. Ali kako radi tako će mu se i vratiti i svima koji su sa njim.
Normalni ljudi ako zatraže Toletovu ostavku, onda ih treba podržati. Čović ako traži, onda ne. Nadam se da će da izdrži i ostane predsednik FSS.
http://www.dodaj.rs/f/3I/pR/1raEnF0k/djurka4321.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1150887_569729689754305_345511603_n.jpg
лоло
ova tema moze da promeni ime u tema za toletove obozavaoce
imas svoju temu ako ti se ova ne svidja
Za godinu dana će biti sedmosobni lololo
http://images.kurir-info.rs/slika-620x419/crvena-zvezda-tomislav-karadzic-zvezdan-terzic-smena-titula-1366410518-299475.jpg