FK Partizan

  1. Dionisio, deder prevedi ovo, kontam da znate ovaj jevrejski jezik jos od onda kad ste navijali za makabi u beogradu 2010te

  2. Pisaj po sirotinji.

  3. Makabi...je l' su to oni koji su ih pitali "Who the fuck are you?"

  4. Aaaaa jebi grobare dok su jos na zemlji. Prskajjjj

  5. Da je Tole znao da ce Vučić da se umeša i da vam otme titulu barem bi vam kup namestio.

  6. Pa i Toletu sada ljubite kurac isto. Samo za parčence ukradene titule. LIžete mu čmar i jaja matora.

    Nas bole kurac, mi smo pošteno osvojili svaku. Ovu ćete izgubiti tako što će vam oduzeti ranije ili kasnije.

  7. Vi ste posteno osvojili svaku hahahah Jeste li posteno osvojili i kup protiv Vojvodine?

  8. Da vi ste posteno osvojili svaku. HAHAHAHAHAHAHAHAHA

  9. Posteno je bilo i onda kad ste protiv Spartaka napravili 2 penala i ni jedan nije bio sudjen i kad ste u 80 i nekom dali go uz faul.

  10. Je l' vi stvarno verujete u to?

  11. Je l' vam Lukić to isprič'o?

  12. Ili su vam pričali oni crnci što su bežali po aerodromu dok su Šišića izbacivali iz stana?

  13. Ili možda Kadu u sred dvostrukog salta unapred pri glumljenju da je zvezdanaesterac?

  14. Sad me podseti kako vas je jebo Lukic saopstenjima heheheh

  15. Ne jebeš kada primaš kurac rasni.

  16. Djura taksista hahahan

  17. Ali dobro, vi nikada niste ni jebali. Evo sada drkate kurčić na ukradeno, a za jebanje treba da budeš neko i nešto, a ne sitni pedersko-sektaški lopovčić.

  18. Johnny Kurajber
    Idemo Paori

    hahahahah
    ajmo balijski paori
    http://www.youtube.com/watch?v=hNt5zbj5bz0

  19. Zanimljivost:
    Samo dve navijacke grupe iz Srbije imaju transparente na srpskom jeziku napisane latinicom. To su grobari i torcida Sandzak.

    https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10176195_619411978149226_4053245372802091974_n.jpg

    http://www.sandzak.me/wp-content/uploads/2011/10/torcida1.jpg

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.