Prijava

Pa vidi, moguće je. Al neće to da umanji ovo što sam napisao

Prvo nemas pojma o cemu govoris. Misa nije bio gladan i zedan, kuca mu je renovirana i bila je zena koja mu je prala i spremala. Nemoj bvz lupati gluposti.

pa bio je bucko to stoji

Ja se tog čoveka, koji je bio mentalno oboleo sećam iz njegovih najboljih dana, kada je Vujošević imao podršku vlasti i sakupljao sve za sebe..a onda je na početku sezone doveo Mišu Tumbasa, mentalno obolelog čoveka da mu radi prozivku.

Tu je naše društvo doživelo slom na više nivoa.

Ја мислио да је бомбас Миша

Растужила ме је вест, последњи поздрав од Цигана!

Na danasnji dan 1966 FK Partizan je igrao legendarno finale kupa sampiona protiv Reala. Crno bele bebe, verovatno najmocniji igracki tim ikada na ovim prostorima je voljom drugih (pre svega iz vrha drzave) ostao bez trofeja koji mu pripada i koji ce pre ili kasnije doci tamo gde mu je mesto.

partizan, doživotni vicešampion.

jbt, po vama i malo dete može da se izdrkava kad mu je dosadno.

Na danasnji dan 1966 FK Partizan je igrao legendarno finale kupa sampiona protiv Reala. Crno bele bebe, verovatno najmocniji igracki tim ikada na ovim prostorima je voljom drugih (pre svega iz vrha drzave) ostao bez trofeja koji mu pripada i koji ce pre ili kasnije doci tamo gde mu je mesto.

ko razume shvati će

Zašto je Savo Milošević išamaran? Zbog toga što ide u Birmingem?

bombas i thilmo su 2 suprotne, a ipak recipročne nebeske sile bez kojih bi se svemir urušio sam u sebe

Neko nekad, neko nikad.
Srećan 29. maj svima koji slave!

29. 5. 1453 pod osmansku vlast je pao Konstantinopolj, hriscanska prestonica.

Salam alejkum Turcine.

Da, po katoličkom kalendaru u Križevcima.

insala doce i tvoj zeman