Prijava

Croacia 5:0 partizan (namerno malim slovom)
Crno bele boje su dobili 1959. pogadjate ko je odlucio, Tudjman. Nastali od hrvata, imali 70% hrvata igraca, avant garde....zvezda bila prvak evrope i sveta, svi u svetu znaju za zvezdu, ovi cak ni na balkanu nisu neka sila

1. Zvezda, ubedljivo najveci i najuspesniji klub na balkanu
2. Galatasaraj
3. Fenerbahce
4. Olimpijakos
5. Panateniakos
6. Besiktas
7. Aek
8. Paok
9. Dinamo zagreb
10. Hajduk split

I tek u drugoj ligi tipa zelja iz sarajeva, sofija,vardar, partizan bla bla bla...znaci na balkanu ima realno neko mesto izmedju 13. I 20....

Zaista je prvi istočnoevropski finalista Keš-a, član najtrofejnijeg sportskog društva na svetu i svetski avant-garde pao na niske grane sa napredno ciganskom upravom. Treba samo biti strpljiv, grobari su ostali grobari, tu nema promene. Nek uživaju malo i ruralni naprednjaci u crveno belom u pauzama slušanja Karleuše i gledanja farme.

Na onoj temi "zadruga 4" sve grobar do grobara

Bolest, zamisli psihu osobe koja uživa da gleda tuđi život i tuđe priče, ruralitet vrlo izražen. Njima može da se pomogne jedino tomahavkom po sred zadruge, jer odbijaju svaki drugi vid pomoći

Poenta je u tome da u zvezdi i partizanu trenutno imamo šezdesetak fudbalera koji ne umeju da potrče niti šutnu loptu. Da je partizan na nivou tima od pre tipa 10 godina, gazio bi redom sve živo u ligi sa po 8 : 0 i sudije ili država mu ne bi mogli apsolutno ništa. Činjenica da savez gura zvezdu nije nikakvo opravdanje za to da borcu iz Čačka ne možeš da zabodeš gol 80 minuta. Jednostavno, tim je krš godinama, uprava još gora, i nema mesta kukanju...Ali da najbolje ugasiti i jedan i drugi, čisto da navijače prevedemo u kriminal gde zapravo i pripadaju.

Ma koji kriminal, gomila dilera i reketaša. Izlože ove klince mentole da su mafija ako zavaljaju pola kile vutre, pa kad ti isti klinci popadaju jer su debilčići, ovi izvuku dupe i boli ih kurac, i jedni i drugi zajedno po splavovima, jebe se njima za klinčadiju iz Bosne što se zapatila k'o kuga po BG primetio sam mahom, ono što kaže BS "jer rekli su mi stariji da tako to ide", ne znam šta da ti kažem Melky. Ne bih ugasio Partizan ipak jer možda trenutno jeste u krizi i to naročito sa navijačima, ali verujem da pravda dolazi po zasluzi neumitno i neumoljivo i da će kad-tad debelo da se naplati ovo mrcvarenje Partizana u manjoj, a daleko većoj meri kriminalizacija društva i silovanje Zvezdino, zgrožen sam šablonom ponašanja koje se ovde forsira kao respektabilno. Čiji respekt, ostalog ološa? Užas

Opet, svaki narod ima vlast kakvu zaslužuje, tako da se ne bih uplitao u bilo šta, već pustio da sve ide prirodnim tokom

Zato ne volim da razmišljam o tim stvarima i politici generalno, jednostavno radije biram da me boli kurac za sve to i usput ostavim sebi veru da će sve to biti u redu i kako treba jednog dana, članstvom u EU recimo

Ali dobro. Bolje časna penzija, nego nečasna likvidacija

maja gojkovic ministarka kulture, mmm

U potpunosti se slažem. Ali svejedno bih ih ugasio, bez obzira na tradiciju i uspomene. Za nauk drugima. A i da se klinci smore.

Pa jel ovi imaju neki iole ozbiljniji sastanak pa odlučuju ili jednostavno bacaju kockice ko će šta da bude u vladi, je li bre

Digla se kuka i motika breee

Nikako ljudi da skontaju da ne mora govnjiva, može i obična motka.

Predlažem da se za ta mesta ministara raspisuju javni konkursi, pa neka najkvalifikovaniji pobedi.

Pa jel ovi imaju neki iole ozbiljniji sastanak pa odlučuju ili jednostavno bacaju kockice ko će šta da bude u vladi, je li bre

To je brate gazenje preko mrtvih da se dodje do tih mesta, oni se pobise medjusobno oko toga, kontam da ce Vucic osedeti od toga koliko suptilno i manje suptilno pokusavaju da ga privole da ih ubaci ili ostavi u Vladi. Nego to ne isplivava na povrsinu, bar ne tako ocigledno.

cim ti pises vucic velikim slovom jasno je

Vučić bar pošteno plaća

Šta je jasno, Sevast dečko normala i na mestu skroz