Prijava

Covece, ti sebe ne volis, ja ne zelim sa tobom cak ni da razgovaram, ovolika kolicina mrznje moze da bude prouzrokovana iskljucivo teskim traumama od nekoga i/ili necega koje se ponavljaju od detinjstva pa na ovamo

https://i.postimg.cc/kgj2wYkF/E1-LR-3l-XEAEiv-XG.jpg
evo za pojedince koji su optuživali čoveka da je pedofil, da li vas je bar malo sramota... šapčanin, antivučićevac a pedofil... to samo vama naprednim ciganskim australopitekus glavurdama može pasti na pamet

avantgarde

bombas da li si svestan da ja imam printove u telefonu gde je riba koju znam glumila da je 17godisnji lik i ima citava prepiska na whatsappu sa vuleticem gde ga(tj nju) ovaj zove da gledaju film kod njega gajbi u potpuno seksualnom smislu

znaci nemam razlog da te baronisem ovde boli me kurac za tvoj usrani partizan

a sta ja tebi i pisem uopste kad znam da bi demantovao ovo sto si okacio da lik navija za zvezdu bukvalno ti je misljenje nebitno

onda idi lepo u tužilaštvo jer kao što vidiš, ovo iz telegrafa je dokazani falsifikat... ako misliš da je ovo bilo kakav ustupak tužilaštva, onda nisi u toku šta Vuletić priča o naprednima....
Dakle ne kenjaj ili se mani priča nekakve beogradske droljice

tebi ne vredi objasnjavati, lik je imao nalog na grinderu onom pederskom tinderu i bio je banovan jer je pokusavao da navede maloletnika da se vide

ok, rećiću da Eriša ima dokaze

Onakvog čoveka oteraste

šapčanin, antivučićevac a pedofil... to samo vama naprednim ciganskim australopitekus glavurdama može pasti na pamet

Kakav čudan način da kažeš SPSovac

haha kakav crni sps-ovac, pokojni otac mu je bio krvavi spo, a ni ovaj nije daleko po nekim uverenjima (ne mislim na današnji spo) naravno

sem sto prima kurac u cmarinu ako se to racuna

i sto smrce ugain na redovnoj bazi

BFF sa Veljom Nevoljom i Ružićem, krasan svat, nema šta