Prijava

vuletic je palma s fakultetom, change my mind

Sevastokrator_95
vuletic je palma s fakultetom, change my mind

Gej* palma s fakultetom, ali da

ako može bliže objašnjenje

https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3687779/on-nije-budala-kao-sto-ljudi-misle-uzeo-je-vise-od-200000-evra-od-americke-ambasade-da-me-napadne-vucic-opleo-po-zeljku-panticu

https://www.blic.rs/vesti/hronika/imali-su-stek-stanove-uz-neke-ambasade-vucic-o-klanu-velje-nevolje-mleli-su-ljude-u/fqmmq7g
- Vi imate povog pedofila sa Pravnog fakulteta i ljude koji se hvale da su im oni koji prave ćevape od ljudi pohapšena braća. I svi oni misle da su im braća. Naveli su u jednom saopštenju, ali nikoga od tih lica moj sin nije video. To su notorne laži. Kao otac sam razumeo da je to poruka mome sinu i meni. Ja znam ko im je to rekao. Ko vam je rekao sa kim se Danilo video, ko vam je to javio. Najgore ubice i krimunalci. Želim da ljudi znaju ovo. To su radili da bi me emocionalno osakatili, da bi me ucenjivali. Moj odgovor je uvek bio samo jedan: Neću da plaćam reket, neću da se dodvoravam nikome - rekao je i dodao

privilegija je biti grobar braco

brani precednika, tako i treba

pobedio partizan tri nula.

ne, nego će da pušta rad iz 2 u x... mi smo pošteni, nismo kurve ko neki

Iste ste kurve i jedni i drugi titovi blizanci pizda li vam materina ona gadna bando crvena

ako bi morao da biraš da ti sin sutra bude vojnik ili udbaš, šta bi izabrao? pa reci onda da smo isti

Udbas naravno, ne treba mi sin peder

računaš dosta je jedan u kući?

realno vojnici najcesce provale da su pederi ali to je drugi fenomen

bombas
ako bi morao da biraš da ti sin sutra bude vojnik ili udbaš, šta bi izabrao?

Kakve veze ovo ima sa činjenicom da su oba kluba pogani izrodi komunjara? Šta kao, za partizan su igrali i navijali samo vojnici a za žlezdu udbaši? Šta??

to stoji u tekstu

To je gnusna laž gospodine, razumem ja da ona vama pomaže da lakše zaspite noću ali ne možete pobeći od činjenice da idolizujete komunističku instituciju.

Pobedio partizan, tra la la...

ovaj lici na tebe bas bombi

Haha, dobri smo, erisha