Prijava

Nisam znao. Počni da me pratiš i lajkuješ onda.

Nije on StefanKostic dechko. ;)

Луди Чаче хоћеш одмах?

Nemoj samo brzo da plusiraš, provaliće se, pa će biti skinut lajk, samo polako, jedan plus na 10 sekundi.

Али да ми набациш неку Азијаткињу заузврат! ;) мој први смајли на вукајлији

Ja da imam hoćnu Azijatkinju, ne bih pisao po ovoj temi.

azijatkinje.dodir orijenta. nažalost, jedina azijatkinja koju bih mogao da opalim je ona što prodaje papuče u novom Čajna centru u Vranju...200 dinaLa, dinaLa, Lazumeš???

lazumem te, skidaj gaće.

Па ти си онда куљи од мене.

Treba maksuz otići u tu Aziju i priženit' se. Neki dan sam šacovao neku malu iz kina šopa, kaže malka, malka, malka i pola, ja kažem ajmo do mene da ti pokažem pančićevu omoriku, kaže malka. A ja siroma nijesam ima malku i izvisim za pičku.

Па ти си онда куљи од мене.

Pa dobro, znam da te ne privlače Azijatkinje, ali ne bi je jebao da ti je sad tu?

Не верујем, нисам толико жељан пичке. Како се цитира?

Kucaš citat velikim slovima pa tekst koji citiraš, pa tatic velikim slovima.

C-ITAT T-ATIC citiran text između, samo bez ovih minusa...

Не верујем, нисам толико жељан пичке.

Pa da, ali što da ne jebeš ako već ona oće. Ti si od onih koju su toliki jebači pa govore: "Nećeš biti jebana"?

Na kraju je tatic, ne citat.

Сви фејлују први пут. :)

(velikim slovima) citat Kucaš citat velikim slovima pa tekst koji citiraš, pa tatic velikim slovima. CITAT
ne kapiram! tatic (velikim slovima)

Skočko, tako i kod nas, samo zna da kaže malka, peta malaka, deset malaka i moze evro. Šta će ti takva žena kad su joj prve riječi na srpskom kako da traži pare? Sponzorka u najavi.

(velikim slovima) citat Kucaš citat velikim slovima pa tekst koji citiraš, pa tatic velikim slovima. CITAT
ne kapiram! tatic (velikim slovima)