Такмичење у писању ЛОШИХ дефиниција

  1. Френки Вилде је претпоследњи, јавио завршио једно место иза првог. Браво Френки и јавио, НАЈГОРИ СТЕ!!! АЛЕ АЛЕЕЕЕ

  2. juuuuhuuuuuuuu, tako je....

    samo molim da se ispravi, nisam drugi nego odma do prvog..

  3. ајд', чекај

  4. може овако?

  5. oću i ja ... baš mi nešto ide ovih dana

  6. Захваљујем Мићку што ми је дозволио да покажем своју некреативност. И честитам јавијоу на борбености!

  7. Tako je...ja sam najgori..odma do Frenkija....

    koja je tema za danas?

  8. e a ja nemam dupli, a mrsko mi nešto i da ga otvaram, je li može ovaj nalog?

    PS: meni prosjek nije bitan, jebemliga ne dobijam platu odavde...

  9. Ako niste odabrali temu za sutra, predlažem:
    "Zdravstvena zaštita"

  10. pu, majku mu, moracu da se potrudim da budem jos gluplji

  11. Da se podsetimo:
    http://vukajlija.com/jebanje/425804

    Osta' živa, za sad najbolja. :)

  12. I da, to je bilo pre ovih tema i kuraca.

  13. Ništa, prošli put nisam napisao dovoljno glupo defku ali razbiću vas sledeć put. Pa biću sve bolji i bolji ili gori i gori, ne znam kako da kažem.
    Kada će nova tema?

  14. Moja je lepo krenula, ali je obrisaše (opet).

  15. Meni se još piše glupih defki. Budi se Mićko :))))

  16. Усваја се Ксантасов предлог, може здравствена заштита. Иста правила ко и јуче, само ћемо сад да укинемо пријављивање до неког доба, ко воли нек' изволи, реците овде па ћу вас уписати у први пост.

  17. metni mene u prvi post, ja cu od sada pa dok nam ne daj boze modovi ovo ne zabrane, da ucestvujem

  18. EDIT: prvu mi obrisase, evo da probam opet http://vukajlija.com/zdravstvena-zastita/427376

    EDIT NA EDIT: ode i ova, modovi dobro rade svoj posao

    XYZ EDIT:

    1. obrisana definicja

    zdravstvena zastita
    to je ono kad odes kod doktora i on ti da tablete i ti popijes i budes zdrav
    prmijer: toooooo doktore zastitnice smrtnika

    2. obrisana definicija

    zdravstvena zastita
    to je kad se ti i drug vozate na biciklima i on padne i slomi ruku a ti ne. ti si zdravstveno zasticen

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.