Prijava

Počinje period priprema, kondicioni treninzi ujutru, tehnički popodne... po sat i po do dva svaki...

Naravno to izaziva neopisivo jezivi bol u mišićima zbog upala. Dakle, treba mi pomoć nekog farmaceuta ili nekoga ko ima dosta iskustva sa ovime.

Koji je najbolji painkiller a da mi ne treba recept za njega? Ibuprofen? Diklofen? Ili tradicionalno andol i brufen? Ili nešto sasvim treće...

:)

Шта тренираш тачно, која група мишића ти највише најебе?

Alkohol.
Mozes da padnes niz stepenice, nece da te boli.

Ацетисална киселина једно 200 или 400мг пред спавање, и наизменично топло хладно туширање (двадесетак секунди хладна па двадесетак топла и тако пар пута).

и наизменично топло хладно туширање

Za šta je ovo dobro? Za upalu pluća?

Ја могу и коњску маст да ти препоручим, има у свакој апотеци, a сасвим фино расхлади мишиће- http://img263.imageshack.us/img263/1488/7708lf2.th.jpg Мени помаже код кондиционих невиђено!

ХАхахаа, и мене је асоцирало на то први пут. Ал оно, сауна, из плус бесконачно у снег или нормалну воду па све буде ок. Али је трип што стварно помаже, мишићи се контрактују, после су опушетнији, и остале мамбо џамбо медицинске глупости. Не знам да објасним, али знам да помаже.

Decxko jel si otvorio temu samo da bi rekao JA TRENIRAM?

odbojka je u pitanju.

Pjer odjebi.

Hoće li mi neko predložiti neki LEK pošto tuširanja, saune pa sneg, kada puna leda posle treninga i ostala guru sranja ne vrede.

I nemojte da spemujete sa vikodin,morfijum,heroin itd...

@mićko

noge, trbuh i leđa... Kvadricepsi, lože, leđni mišići (ne pitaj koji-svi).

Iskreno, kojikuractitrebadaotvaraštemusamodapitašštadakoristišprotivbolova, jebote pa postoji tema RAZNORAZNAPITANJA. lejm.

Ја ти рекох шта помаже. Ал оно, кад видим шта све знаш, питам се који мој сам и хтео да ти помогнем. Или што тражиш помоћ уопште. Ти тражиш ЛЕК тј пилуле. Нешто контам да ти у ствари тражиш вијагру или цијалис ал немаш муда да питаш директно.

Ја ти рекох шта помаже. Ал оно, кад видим шта све знаш, питам се који мој сам и хтео да ти помогнем. Или што тражиш помоћ уопште. Ти тражиш ЛЕК тј пилуле. Нешто контам да ти у ствари тражиш вијагру или цијалис ал немаш муда да питаш директно.

DECXKO TRENIRA!

Ibuprofen? Diklofen? Ili tradicionalno andol i brufen?

zar nije ibuprofen isto što i brufen?

Originally marketed as Brufen, ibuprofen is available under a variety of popular trademarks, including Motrin, Nurofen, Advil, and Nuprin

DVA VINJAKA JEDAN DEPROZEPAN, NA SVAKA TRI SATA I POSLE 15 GODINA TI BUDE BOOLJE!!

borko, ako mi treba vijagra, cijalis ili španska muva tebi ću se obratiti prvom i uvek ću te imati u obziru :D

inače, te sve "tradicionalne načine" sam prošao pa zato pitam jel su moderna medicina ili nadrilekari smislili nešto novo.

kontam da brufen i ibuprofen nisu isti jer ako jesu što bi se prodavali pod različitim imenima?

Бих у праву а? Надам се само да имаш довољно петље да купиш барем кондоме. Деле их бесплатно у ЈАЗАСу.

Бол мора да постоји, питање је само у којој мери.