Da ste pisac ili pesnik, o čemu biste pisali prvo? (ako već to jeste, o čemu pišete?)

  1. o mom kurcu kako je lep i veliki

  2. podeli fotku ko maestro da pohvalimo, nemo se stidiš

  3. ma zezam se nije veliki, prosecan je.13 santimetra i 4 milimetra

  4. Hm ... Ispisala sam pa ... zapravo nakucala toliko štiva raznih žanrova koje nikad niko pročitati neće
    i uglavnom su teme filozofske ili o nekom mom ličnom shvatanju kosmosa, nastanku nas, našoj svrsi i bla bla... psihološki romani, apsurd, neka retka stanja svesti pa i nesvesti, percepcija, sadejstvo sa prirodom, smrt, ma trista kurca. Samo ljubav mi je u deficitu, ali i ne volim da pišem ljubiće ... čak mi nešto i ljubavna poezija ne pije vodu. Valjda sam neupotrebljiva u tom smislu.
    Sve to je otprilike ovako u štampanoj formi i naslagano veličine jedne kutije klasične TA peći ....I nikada ih neću objaviti.
    I spremam se da ih spalim

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.