Prijava

Булевар је рулао. Нерви слаби, а песнице јаке.

Pa ima nekoliko izvođača, u Winamp-u svrstanih u kategoriju "never played"...
Što se tiče "rinfuz" pesama ima ih buljuk, pa me mrzi da navodim... Dakle ovo su folderi, sa po bar desetak pesama...
Avril Lavigne... znači, ladno O.o, e i ja imam Dajdo ali ona mi nije toliko blam :), ondak ufffffff folder na kome piše Elton John. Strejt sam, keve mi...
Jeb'o te, imam 20-ak pesama od HIM-a :bljuck:, tu je i James Blunt. Potom nešto što nikad slušao nisam - Keane. Pokušao dva puta, pa zaspao...
Jbt, imam 31 godinu i folder od Maroon 5, koji transfer. Placebo brišem ovog momenta, jedini koncert na kome sam bio a da sam otišao sa njega, koliko je JEBENO DOSADNO bilo. Auh tek sad vidim... Ladno Roxette!!! Da li bar 10% Vukajlije zna šta je to? Ahahhah Džimi i ja imam t.a.t.u. :megablam: I na kraju kao tlag na šortu... jebeni NO MERCY!!! Zaista se neću braniti ako počmete da me zajebavate, nemam opravdanje...
Toliko od stranjskih grupa, sad malo domaći blam...
Sve od Bajage... MrMun ima pravo bulju da nam pomeri, ondak Parni Valjak... jebote kakva folk-rock grupa. Toše pokojni Proeski!! otkud to na mom hardu? Ništa bez mrtvog, najmrtvijeg Vlade Georgijeva. Mrzim tog jebenog alkosa a posedujem njegovu muziku. Odnekud se iznedriše Đura i Mornari... Votafak??? Sisu ti jebem, možda i najgore dosad... znači, ljudi, ja u svom kompu imam MAGAZIN. I to jedno 60-ak pesama. Radite sa mnom šta hoćete.
Ladno Moby Dick. Faking Valentino :puke:. Mega blamovi: Tap 011, Zdravko Čolić... Toliko za sad. (imam i jedan folder sa narodnjacima) :)

ROXETTE!!!!Do jaja... How do You do, do You do, do You do, do You do...:)

Булевар је рулао.

Па, оно, делимично се слажем, ал опет, како је Цуко смешан на омоту, као да је нека друга фаца у питању.

e da, imam ceo album od Savage Garden sa onom stvari -tu da mn end bek lolol,tek sad provalih jbte
http://www.youtube.com/watch?v=zD8KvL1aFNQ
e to me blam jedino

Blam me je što obožavam Poet and the Pendulum, iako smatram da je novi Nightwish sranje.

Ne! Ne može da me bude blam zbog nečega što je banalno poput muzike. To je kao da me bude blam jer mi komšija ima fleku od kečapa na potkušulji. Jednostavno mi ne utiče na život.

Imam i pojedine pjesme iz filma "Mi nismo anđeli: Rokenrol uzvraća udarac".

Ne! Ne može da me bude blam zbog nečega što je banalno poput muzike. To je kao da me bude blam jer mi komšija ima fleku od kečapa na potkušulji. Jednostavno mi ne utiče na život.

Milan Stanković, m?

Milan Stanković, m?

Haha... ne znam čoveka, ali čak i da je didžej neki ne bi me bio blam. Koga bole kurci?! Inače nemam ni zvučnike osim ovih integrisanih u monitor. Teo kupim, al sam skontao da mi ne trebaju. Bacanje para.

Haha... ne znam čoveka, ali čak i da je didžej neki ne bi me bio blam. Koga bole kurci?! Inače nemam ni zvučnike osim ovih integrisanih u monitor. Teo kupim, al sam skontao da mi ne trebaju. Bacanje para.

Haha, ma opušteno. Slušaj šta oćeš, briga te. Ukusi su različiti. I najvažnije, zajebavaj Džimija što je metalac. :)

Imam par komada od van goga, imam Stinga jebenog(legne mi nekad lepo), imam Dis iz D lajf od Ejmi Mekdonald,i imam ovo.

EDIT: Jebote, blama. Imam pesmu za koju sam saznao kad ju je Stefan Kostić okačio na temu "Šta slušate trenutno". Nadmašite to.

Imam svih 20 i kusur pesama sa jedne Evrovizije od par godina, to slušam samo dok crtam, nekako mi pomaže da se koncentrišem.

Одлична тема, штета што је умрела. Елем, сећам се кад сам купио компјутер пре неких шесеам година, лик ми убацио на комп око пешес хиљада песама, углавном домаћих. Било је ту Стоје, Индире, Цеце, Драгане, пун курац турбо фолка и домаћег квази рока, које сам до пре две године држао на компу, а да нисам саслушао скоро ниједном. Такође, недавно сам брисао исто нека срања, која су ми некако побегла пре две године и друга: Колдплеј, Тату, Грин Деј, Лејди Гагу, Парамор, Раскл Флец, и однекуд сам нашао онај филм Хајскул мјузикл курац, пљунуо на фолдер и отишао да се истоварим, такође обрисао пун курац овог нашег репа, Марчело, Дениро, Струка и ти курци. Бљужд.

Ја сам налетео на Дару Бубамару, скењ.

Od muzike u kompu imam samo Prti Bege. Slusam ziku na jutjubu jer sam tako u mogucnosti.

Комп ми је прлично чист, али ЦД-ови су хаос.

Кристина Агилера грејтест хитс, Шакира, Кемал Монтено, Здравко Чолић, Жељко Самарџић (ШКК), Тоше Проески и Жељко Јоксимовић, Бритни Спирс, Фанки Џи јебени, Ју хит микс, компилације типа Бајага-Плави Оркестар-Црвена Јабука-Освајачи, компилације типа - плашим се да отворим (Дидо, Еминеми, Блек ајд пиз или тако неки курци, надам се да не раде више), Бреговић , Ђуле Ван Гог и остало (углавном оригинали, због чега ме је још више блам). За 90% ових ЦД-ова немам појма одакле ми и сакривени су у мрачном кутку моје собе. Док с друге стране има ту и доста добрих ствари.

ЕДИТ: Рики Мартин д бест оф. Јанковићу ниси једини. Туга.

Што се компа тиче, нема блама, чини ми се, ево и да препишем чега све има.

Севој Браун, АЦДЦ, Аеросмит, Елис Купер, Елис ин чејнс, Ана Поповић, Антонио Вивалди, Арт Блејки и Џез Месинџерс, Бил Витерс, Били Кобам, Блек Сабат, Блекфут, Боб Марли, Бакетхед, Кенд Хит, Корозион оф Конформити, Дакс Ригс, Дип Парпл, Деф Лепард, Дајр Стрејтрс, Ерик Клептон, Фанкаделик, Гери Бартон, Џин Питни, Џипси Кингс, Гранд Фанк Реилроуд, Ганси, Хагард, Хенк Вилијамс трећи, Херби Хенкок, Ајрон Мејден, Џејмс Браун, Џими Хендрикс, Џо Кокер, Џудас Прист, Камчатка, Канзас, Кис, кубанска музика, Лед Цепелин, Луис Армстронг, Линард Скинард, Марта Ривс, Маунтаин, Кармен, Моцарт, Ода радости и слично, Хаустор, Тамбураши, Тома Здравковић, кафана, Нина Симон, Пако де Лусија, Фил Колинс, Пинк Флојд, Квин, Радио Москоу, Реј Чарлс, Чорба, Ранинг Вајлд, Раш, Рај Кудер, Самсара Блуз Ексепримент, Саксофон, Саксон колекшн оф метал, Скорпионс, Шокинг Блу, Статус Кво, Степенвулф, Стиви Вондер, Штраус, Тесла, Битлси, Калт, Дорси, Ролингстонси, Твистед систр, Монтгомери, Вајтснејк, Вајлд Чери, Вич Маунтајн, Вулфмадер, Звонко Богдан и Зизи Топ. :)

Елем сад видех да и овде има материјала од ког ме је блам, мада није толико страшно као оно горе, с обзиром да је ово око 15 000 песама (макар АјТјунс тако каже). :)

Имам грејтест хитс Колдгеја и нека иритантна ствар што ми се стално убацује кадгод је на шафл.. када поново налети, дописаћу.

Samo da se upišem ovde da ću lično jebati mater ovima koji seru da ih je blam što su slušali AC/DC. Eto toliko. Ne držim pesme u kompu, jesam pre, i bilo je stravičnih pesama, nije za javnos'.