Вукајлија СТРИП

  1. много је он зелен :Д

  2. Zasxto bre mene još niko nije nacrto?

  3. ne mož ni da ga kadr :D

  4. alo bre. Nemoj da ste alavi pa nemaju Vita i Verbalni pametnija posle no vas da crtaju, aj malko čil aut :)

  5. Фејзбукманијак
    evo

    Decxko, reko sam ti da mi jedno oko braon, drugo plavo. Sxto ne obračaš pažnju na detalje, decxko?

  6. дувај га смарачу, пун ми те је курац више ај престани да се мајмунишеш по форуму леба ти

  7. дувај га смарачу, пун ми те је курац више ај престани да се мајмунишеш по форуму леба ти

    Tz, tz. Fejz me decxko ne gotivi.

  8. buttinacookiejar
    Zasxto bre mene još niko nije nacrto?

    http://www.fairfaxunderground.com/forum/file.php?40,file=22479,filename=attention_whore3.jpg

    Forever alone attention whore!

  9. Forever alone attention whore!

    Da, al to implicira da sam kurva samo za pažnju.

  10. Butte decxko ja ću te nacrtam ;)

    http://img198.imageshack.us/img198/4121/buttw.png

    Časkom gotovo , samo da se ne ljutish decxko ;)

  11. Butte decxko ja ću te nacrtam ;)

    Toe totalno kao ja. Samo imam svetle oči i S na kostimu, a obično ni ne nosim kostim, samo kaput kad idem da prošetam u kasne sate ispred Trinaeste beogradske. Eh, te gimnazijalke...

  12. bilo bi malo nezgodno da ti piše buttinacookiejar :D

  13. Ma ne, nego pravo ime mi je Sulejman i zato i oču da mi piše lepo i veliko S na kostimu.

  14. Procitah sve sto ste pisali. Ima dobvrih ideja, super ako ima crtaca. Rad sam da napisem plot ;)

    Kad smo kod toga, ktitori imaju novu epizodu one price na forumu.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.