Вукајлија СТРИП

  1. Evo ja se prijavljujem za ulogu crnogorke sa osobinama koje su tipične.:)

  2. Ja sam stereotipni bosančeros.

  3. Ja ću da budem diler oružja.

  4. Vito decxko probaj malo drugačije
    Devojke u stripovima moraju da imaju više mišićne mase , oči da im budu istaknute i da nemaju muške face.. Ovo je crtež a ne lik iz Stripa
    http://daleksinmanhattan.com/blog/wp-content/uploads/2008/11/redsonja2-2.jpg

  5. Ja samo jopet da naglasim da sam prosečni trandža.

  6. Ел морам да набрајам .....

  7. Verbalni jesi ovo ti crtao?

  8. dobre ove vukajlijašice, zadovoljna sam :D

  9. Чак, није он, мислим

  10. Jok bre čače , ja sam ranije crtao za neke školske stripove , imam mnogo još boljih likova od ovih fufi al' nemam ni jednu fotku da ubacim.. Samo mu nagoveštavam kako bi to trebalo da izgleda pošto ja mogu da crtam samo u paintu jer nemam preko čega da ubacim slike na komp..

  11. JA SE PRIJAVLJUJEM! Ne znam ni ja za šta, ali moram da supišem.

  12. Јел могу ја да будем лево помоћно сметало ?

  13. Aha, ja reko ti crtao, pa sam se oduševio.

  14. Verbalni jesi ovo ti crtao?

    Ovo iznad je Red Sonja a ovo dole je Pavr Grl, kad su one prvi put objavljene Verbalni verovatno nije bio ni u planu kao ni većina nas sa ove teme, ali se slažem sa njim u vezi crteža Dopije.

  15. Која је ово цупи што зарила Каизену мач у вугла?

  16. Ел она беше била у некој шеми са Конаном или се то мени учинило?

  17. Naravno da sam za.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.