Prijava

mrzi me da ti obnjašnjavam...ako me nekih narednih dana ne bude mrzelo objasniću ti...
ovo su moji

javio
stratimir
bicebice
oivaj
zavisnik

valjda je u ovom zadnjem niku sve rečeno..al ako nije jasno će ti objasnim..samo ne danas...

Inače ja sam uveren da je ovo 26. tema sa ovim pitanjem. I koga boli kurac što neko ima dupli. Nije to njegov problem.

Reme je do sada najsumnjiviji, agresivan je. Mora da ima u svom posedu preko 10 duplih naloga.
Reme koga boli kurac šta ti imaš u tašni, i za tvojih bednih 1770 dinara u novčaniku ?

Ja sam dupli otvorijo jer je to fensi, svi ga imaju i nisam hteo da budem van sveta.

Ja iam 3, jednog samo rabim, a više i ne, dao sam ga kumu na korišćenje. Onaj lik što je sebe lajkovo sa 30 duplih je pobedio.

Sti kršten? Pa je l' bila tema sa tim pitanjem? Zašto nosite torbicu i šta imate u njoj. I uopšte nije bitno to da li imam dupli ili ne, ne pada mi na pamet da se ikome pravdam, apogotovu ne tebi. Poenta je da malo prelistaš forum pre nego što otvoriš temu. A nije na odmet ni uključiti mozak malo. Nisi mudo na forumu ako odmah počneš sa cx, sx i ostalim sranjima, zna se zašto se to koristi i ko to koristi, a ti koristiš to iz sasvim drugih razloga. I još jednom pogledaj pre nego što baciš neku nebulozu od komentara, kritika je mnogo više bila upućena na račun decxka i tako toga nego na račun sadržaja teme. Nemoj da se praviš previše pametan sledeći put.

Već mesec dana me mrzi da napravim dupli....čisto da napišem par definicija da skačem za po 5000 mesta,ovaj mi je mr.najsgaj profil,pokazaću ga unucima.Sledeći pravim za kurve sa
petlje

Zasxto toliko duplih decxko ?

Nisi mogao da me pitaš na PVT?

Ја немам више дуплих :(

Оћел ко да ми узајми неки? Мрско ми да правим мејл па да се региструјем и искрено ме замори сва та работа...