Premijer Liga 2011/12

  1. Држимо монопол на овој теми, јеботе :) ЗНЊА!

  2. Nema Stivene, zna se koji klub ima istoriju i tim, a koga kupuju arapske seljačine i jevrejski Rusi... :D Arsenal će uskoro da optuže za pedofiliju, a k'o što reče Burgija, Mančester nema tim, tako da konkurenciju nemamo. :)

  3. Ne diraj mi Arsenal, sunce li ti kalajisano!!!!11 :)
    Jesam li ja jedina koja navija i za njih i za Liverpul?

  4. Naravno da ne. :) Ja ne navijam za njih, ali ih prilično gotivim. A i gotivim tu politiku pravljenja od klinaca igrača a ne da za 50 milki kupiš već formiranog igrača i opet bude go kurac (čitaj: Tores trenutno). Mada Venger u tome baš preteruje, ali jebiga. Bolje i tako nego da nenormalno troši. Kad sam ovo vid'o, oduševio sam se! Klinja moje godište, kida jebe keve, i još odan klubu koji je od njega napravio igrača, za razliku od nekih. Svaka čast.
    http://www.goal.com/en/news/9/england/2011/04/12/2438502/i-dont-kiss-the-arsenal-badge-then-leave-jack-wilshere-hits

  5. Vidi ga što se sad izvlači :P

    Venger je imao sjajan skauting ali uvek je prerano prodavao igrača pre nego što se njegova zamena formira da može da ga dostojno zameni. Verovatno bi bilo bolje da je kupovao Engleze jer bi bili privrženiji klubu nego ovi ljigavi francuzi ili ona katalonska pičkurina. Mada realno, Englezi su telad za taj neki od-noge-do-noge fudbal..:D

  6. Велики Гери, почивај у миру! Ни бољег човека, ни бољег играча, ни несрећније судбине... Туга једна, заувек ћеш остати наш капитен. One Gary Speed, there's only one Gary Speed!

    http://www.evertonsupporters.co.uk/wp-content/plugins/RSSPoster_PRO/cache/9fdfd_Gary_Speed-Everton_2069623a.jpg

  7. Šta svi crkavaju u zadnje vrijeme? Eno još jedan sudija se ubio, jest da nije Premijer liga, al kad smo već kod smrtova...

  8. Да, да. Пре 2 недеље гледао сам Моленбека у Бриселу из свечане ложе. И кад сам се вратио у Србију хтедох да испратим њихов меч за викенд у гостима, кад на сајту кажу одложено, помоћни судија покушао самоубиство.

  9. Kako je krenulo na svakoj utakmici će morati da imaju rezervne sudije, da se ne bi odlagali mečevi. :)

  10. One Gary Speed, there's only one Gary Speed!

    orilo se sa gostujucih tribina Stamford Bridza sinoc.
    rip

  11. Eno još jedan sudija se ubio, jest da nije Premijer liga, al kad smo već kod smrtova...

    Ako misliš na onog zbog koga je prekinuta jedna tekma u Bundes ligi, Keln protiv nekoga u gostima, lik nije uspeo da izvrši samoubistvo. Valjda su ga našli taman pre nego što je hteo da se obesi. Kako su bili dobri ovi dresovi za vreme Spida. Šteta za čoveka, stvarno šteta...

  12. Jebem li ga, ko će ih više popamtiti, znam da je jedan sjekao vene, drugi se vješao itd itd... :)

  13. kažem ja, čelsi će jedva doći do lš, ako se na zimu nešto ne promeni.

  14. Kažem ja, Čelzi je bezveze klub :)

  15. Kažem ja, u pravu ste skroz. :)

  16. Ливерпул хипстерај , јебо вас он у дупе , како има да га фула против неког Вигана , Рочестера , Карлајла ...

  17. I šta sad? Misliš da ja i ako ima još koja žeMska na ovoj temi tako pratimo fudbal? Po "sviđanju"? Bože, bože...

  18. sele, ti i storma ne spadate u tu grupu!

    edit:
    junajted ispao iz karling kupa od Kristal palasa.
    polufinale Karrif - Kristal Palas
    Siti - Liverpul

  19. Liverpul dobija Siti.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.