Premijer Liga 2011/12

  1. Ne, ne, sedplaše, omašio si, ja pratim Arsenal jer se ložim na Žervinja. Ima seksi frizuricu. <3

  2. NIJE STORMO!!! Meni je ljepšiji onaj što ima one male slatke pramenčiće! A Runi je baš onako bezveze igrač, jer je gadan. MWA!!! :**

  3. Song je bio najlepši, dok je furao plavu kosu, sad mi nije to to više. Ali Remzi slatkiš, još je taman tu oko mog uzrasta, kad pogleda u kameru, pa da se istopiš.... <333333 :**

  4. A šta tek reći za Aršavinov dječački pogled! Pa srce me zaboli što nisam pored njega!

    :((((((((((((((((((((((((((

  5. Aršavinov dečački pogled? A Persika? On je takva duša, pa od žene bih ga otela i mazila i pazila!

  6. Meni je najkrivije što je Teri prevario svoju ženu sa onom fuksom, a ne samnom. Nema pojma kakav par bismo bili!!!! Pune su mi oči suza.... :(((

  7. Joj, mukice, al' nemoj Terija, on nije lep, bolje uzmi Kristijana slatkiša, ili Kaku, jeste da mu je glupo prezime i da bi se prezivala Kaka, ali on je tako leeeeeep. <3

  8. Ne, ne, ne i ne! Ne možemo pričati o njima na ovoj temi. Ovo je samo za trenutne Engleze. Misliš da ne bih Kristija i njegovu jebozovnu frizuru i jebački pogled i bogovski izavajano tijelo davno pomenula????

  9. Joj, premijer liga, primera, meni to sve isto. Pogotovo kad poskidaju one majice da ih razmene. A tela se blistaju od znoja, ufffff....

  10. Meni je baš seksasto kada se šljapkaju po guzi kada su vezeli. Odmah zamišljam da to u stvari rade meni ili ja njima! Sad sam se zacrvenela... Blago onoj Sandri Partizan, ona ih je puno posjedovala... :((((

  11. Joj, a kad mi je jedan drug rekao kako je Runi dobar igrač, samo sam ga pogledala u fazonu, jebote, lik je mnogo ružan, nema on pojma. Zato moja srećica Tores, uf, uf.

  12. E evo našla sam sada snimak neke utakmice, ne znam ko igra, AL IMA I TORES!!!! Poslaću ti link na pvt pa da možemo zajedno gledati izvrnute u krevetu! MWA, srećice moja :**

  13. zene, ajte jebite nesto tamo :)
    inace, imam osjecaj da ce rvp da odleti. iako je odlican igrac, a i traka mu stoji, sve mi se cini da ce otrci cim mu neko zamase vrecicom pred ocima.

  14. bahahahhaha vid ove dvije sto ispemovase temu na brzinu :)

  15. Ma lupim ja vas obe po guz'cama svojim čamugarskim spolovilom ne spemujte više!

  16. Мени се диго на овај диалог , бем га зашто .....

  17. Šta, sad počeli da ga hvalite ? Znači, popravio se :D

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.