Premijer Liga 2011/12

  1. sunshine
    Šta, sad počeli da ga hvalite ? Znači, popravio se :D

    znas kako, prije 2-3 godine, mnogi su ga pljuvali, ja licno i nisam, vise sam bio protiv tog dua Maskerano-Lukas na sredini koji je imao 0 kreativnosti, nego sto sam bio protiv Lukasa kao pojedinca.
    zadnju godinu i po, mnogi ljudi su prestali da ga pljuju jer su skontali koliko znaci timu. sto se mene licno tice, on je pored Reine, Suareza i zdravog Dzerarda prvi u startnoj postavi.
    mada, ima ljudi koji ga jos uvjek ne gotive....

  2. Kao na primer ja... :D Ova vest me je veoma oraspolozila mogu vam reci... Sad cemo da viidmo koliko znaci ekipi.. :)

  3. Pa ko će sad digra pozadi, sa Adamom? Verovatno Spiring, joj jbm ti sunce i Kenija što proda Meireleša

  4. Hahahahaha sunce ti jebem krvavo, kako sam se isprekidao sad kad sam ga video.. Kao Igor grbavac.

  5. http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/475696_700b.jpg
    Čoik pobedio sa komentarom :D

    Inače mislim da Vila pobedjuje danas.. Pa vreme je i da Mančester pukne jednu u gostima...

  6. Ивановић ко тенк бем ти .....

    А не може Вила да победи , Манчестер је ипак то :))

  7. jebiga, nije Njuka zasluzio dizgubi ovako. usralo je plavce...

  8. MOJESE NAJEBEM TI SE SVEGA ŽENSKOG U FAMILIJI ZEMLJICU CRNU TI JEBEM!!!

  9. Храбри Краљ Џофри

    MOJESE NAJEBEM TI SE SVEGA ŽENSKOG U FAMILIJI ZEMLJICU CRNU TI JEBEM!!!

    +1111111

    Знаш како.... Јесте да тек пече занат, али ја бих Данкана гурнуо у ватру од лета. Јебо матер ако ТАЈ ЧОВЕК не би својим ауторитетом показао пичкама како се игра фудбал. А још је и класичан нападач био, контам да му је тренерска филозофија на ту фору, па би онда могли напокон да гледамо Евертон који личи на онај из времена Линекера....

  10. Stouk pobjedio nekoga na strani? Nači nevjera.

  11. to je to, Fulam od 14 kola ima 2 pobjede i onda dodjemo mi i poklonimo im trecu.
    u kurac vise sve, kad se samo sijetim da sam se smijao Arsenalu u pocetku.....http://www.lfcserbia.com/forum/style_emoticons/default/adultesuicide2.gif

  12. PIŠAJ PO SIROTINJI! ČELSI ŠAMPION!!!

  13. Toooo ... Plašio sam se da gamad iz Mančestera završi sezonu bez poraza, al kurac..
    Čestitam Čelziju...

  14. Plašio sam se da gamad iz Mančestera završi sezonu bez poraza, al kurac

    To samo moze Arsenal

  15. РОЈСТОН ЗА ОПСТАНАК!!!!!!!!!!!

  16. Nek puši kurac FA sa osam utakmica kazne za Suareza. Stoka mančesterska!!

  17. Neveruem koliko su ga drakonski kaznili.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.