Premijer Liga 2011/12

  1. Јес вала...онај Мојес им 100 година тренер и ниједан трофеј није освојио.

  2. lolololo
    karma is a bitch!

    u FA kupu, izvucen par Liverpul Junajted, na Enfildu!
    Evra pise testament! lololo

  3. sedplas pre 4 sata
    lolololo
    karma is a bitch!

    u FA kupu, izvucen par Liverpul Junajted, na Enfildu!
    Evra pise testament! lololo

    Bice sexa lolo

  4. Што ми драго што је Јунајтед избацио оне смрадове из Ситија...и то баш на Етихаду.
    Сад се надамо да ће Ливерпул да избаци оба Манчестера.

  5. Ono nije videlo crvenog :D

    Večeras se kralj vraća. Poslednji put kad je igrao protiv Lidsa dao im je 4 gola ...

  6. OPAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!

  7. Loptu čeka Fabregas hahahahaha

  8. http://www.youtube.com/watch?v=h7xp_v3bgcw

    Sto je uopste isao iz Arsenala...vidi se gde pripada.

  9. Ono nije videlo crvenog :D

    Covece, start sa dve noge, da se Nani nije izmakao i da je pustio da ga polomi dobio bi lik crveni i svi biste cutali...

  10. Presečena lopta, obe noge na zemlji, leva noga je prošla iza i da ga je pokupio desnom nogom (tj da nije skočio Nani) pre je bio start na loptu i to se u Engleskoj ne svira..
    http://www.youtube.com/watch?v=BWwX08LWWHs
    Niko se nije nadao da će sudija nešto svirati čak se i Roni iznenadio kad je vido da je dao crveni

  11. Covek je rasirio noge i sa obe je nalateo na igraca

  12. Crveni je bio zaslužen, treba nekome polomiti nogu da bi bio zaslužen?? Balvan je uleteo sa obe noge.

  13. Aхахаха, која смејурија. Сад видим први пут ово и могу рећи да није ни за жути. Старт чист ко суза.

  14. Titulu će osvojiti Mančester Junajted, jer jednostavno imaju mnogo više titula, psihički su stabilniji, iskusniji u završnicama, igraju duže u Premijer ligi, nego ovi iz npr. Sitija. Ko je od glavnih faca Sitija osvojio nešto u prethodnim ekipama? Kad uđe voda u uši ima da potonu.

  15. Ne znam, u jednu ruku mi izgleda kao jedan sasvim normalan a la Vidić start a u drugu neko divljaštvo koje prolazi na ostrvu.

    @Billy

    I ja sam govorio to za titulu, Siti mora pasti i već padaju od izbacivanja iz lige šampiona..Samo je pitanje hoće li Junajted biti dovoljno konstantan da se domogne titule

  16. With 12 minutes remaining, Henry scores his 12th goal against Leeds in 12appearances wearing number 12 on his Arsenal shirt in 2012

  17. Crveni je bio zaslužen, treba nekome polomiti nogu da bi bio zaslužen?? Balvan je uleteo sa obe noge.

    To je to

  18. Samo je pitanje hoće li Junajted biti dovoljno konstantan da se domogne titule

    Moje mišljenje je da hoće, zato i gura iskusne igrače ponovo, jer je omladinska škola realno zakazala u poslednjih par sezona.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.