Premijer Liga 2011/12

  1. Bolje cak i Siti da pobedjuje, nego Junajted da opet uzme titulu. A verujte mi, uopste ne simpatisem Siti.

  2. Фејзбукманијак
    висиш ми на кити

    Hahahah....kako dobra fora! Ne verujem! Prvi put je cujem. Covece, ti si kralj humora, jbt.

  3. па нормално да је први пут чујеш кад је нова неотпакована! И хвала на комплименту, знам да сам краљ

  4. I opet Gigs bogotac kobjašnjava, a Valensia i Velbek zaključuju. Idemo dalje.

  5. Još jedna pobeda starog lisca. Krucijalan detalj, izlazak Ox'a i ulazak (polupijanog) Aršavina...
    Pogledajte samo facu RvP'a kad je video izmenu:

    https://p.twimg.com/Aj3RcbmCEAAwRhr.jpg

    Arsenal može da odluči titulu jer i Siti i Totenhem dolaze na Emirates..

  6. hahahah sansajne faca me podsjeca na ovo
    http://www.youtube.com/watch?v=t00D23R63ig

    onaj mali Camberlajn ili kako se vec zove, pokidao taj dan, bice on dobar izgleda....

  7. Ovaj Džo Hart će me u grob saćerati.

  8. JEBEMVAMMAJKUARAPSKU!!!JEBOVASMANĆINIUŠUPAKPODMAZANNAFTOM!!!

  9. JEBI ARAPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

  10. PUNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

  11. VEMBLI!!!!

    JEBI BOGATASE MATER IM JEBEM!

    mada znajuci nas, izgubicemo finale od jebenog Kardifa lolo

  12. U principu, kada se kaze Vembli misli se na finale FA Cupa, a ne ovog Carlinga.... Izmislili ljudi turnir za slabije timove, a svi se lome da ga osvoje.

  13. u principu, ne laprdaj, svejedno cemo i na to finale

  14. putem pa polako....

  15. олололо дал могуће да мртви Ливерпул стиго до финала неког такмичења. О матер им јебем што тако нису играли до сад да их испратим на клаџи ...

  16. putem pa polako...

    Impliciras na to da cete da pobedite u 4. kolu?

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.