Premijer Liga 2011/12

  1. kakav bre Suarez u Real to nema veze s mozgom.
    to engleski mediji jedu govna, i drkaju Suareza kad god mogu...

  2. Elem, i kad se vrati Suarez biće slična priča kao do sada - mučenje sa Viganima i Fulamima. Ne nazire se neki golgeterski niz Kerola, tako da je napad tanak bez Suareza, koji ne može sam da nosi ekipu. Koliko god gotivio Džerarda, mislim da su ga povrede sjebale i da neće još dugo. Tako da je Suarez otprilike jedini u ekipi koji ima taj mentalitet da povuče tim kada je potrebno, ostali mrka kapa.

    e to se slazem. sto se napada tice jedino Suarez moze da u trenutku promjeni nesto i sam dobije utakmicu. Moze i Stivi ali je pitanje koliko ce dugo da ostane zdrav.
    ostaje samo ili da se probudi Kerol ili da dovedu nekog....

  3. Would be fucking hilarious if they took two years to spend a penny and then they finally spent it on Darren Gibson.
    komentar na vijest da Everton trazi Gibsona lolo

  4. Svi junaci nikom ponikoše.. Liverpul - Jedan šut u okvir gola, strašno.
    Takodje i Totenhem kiksnuo, nadam se njihovom padu makar do 6 mesta.

  5. Сколс боготац се вратио из пензије, објаснио фудбал и то је то.

  6. Оним тимовима као што је Стоук треба забранити да играју фудбал. 90 минута се бране са 11 играча па није ни чудо што је Ливерпул шутнуо само једном у оквир гола. Проблем је разбијање тог бункера, а и биће све док се не врати Суарез.

  7. Stouk je nenormalno defanzivna ekipa. Pogotovo na Britanija stadionu. Ali kao što reče Keni, oni su sami krivi. Fali im još jedan rasan napadač, a ne klada od Kerola. Imaju dobru odbranu, to stoji, ali sa ovakvim napadom ne zaslužuju da budu ni 6. u ligi.

  8. Ја мислим да би Пантела био најбоље решење.

  9. sansajne, sta sam ti reko za labudove?
    labudovi jebu kod kuce, znao sam da ce da iscimaju Arsenal.

  10. Mančester, Liverpul, Arsenal ili Čelsi. Neko od ta četiri uzima pehar, a moji Favoriti su Mančester i Arsenal.

  11. Сколс боготац се вратио из пензије, објаснио фудбал и то је то.

    Mislim da svi, i Liverpulovi i Celsijevi i Arsenalovi i Totnemovi navijaci treba da ucute i poklone se ovom coveku.

  12. sansajne, sta sam ti reko za labudove?
    labudovi jebu kod kuce, znao sam da ce da iscimaju Arsenal.

    Nek idu u kurac, gurbeti jedni.
    http://www.youtube.com/watch?v=aafxEx1L_F0

  13. По играма које су приказали, моје прогнозе су следеће:
    Премијер лига: Манчестер Ј.
    Лига куп: Ливерпул
    ФА куп: надам се Челзи

  14. Сколс боготац се вратио из пензије, објаснио фудбал и то је то.

  15. Da, da, moji Velšani sveprisutni! Kako naguziše one gej Tobdžije.

  16. Biće klanja u ovom kolu. Eto došao je i veliki derbi, Bolton - Liverpul.

  17. PU PEDERI SITIJEVSKI!

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.