Premijer Liga 2011/12

  1. Impliciras na to da cete da pobedite u 4. kolu?

    To nije implikacija, to je čista realnost, samo da Dagliš ne ubacuje ono drvo i da nam Belami ostane u napadu i sve je sređeno. EEEEEEEE DA! Sad se jebeno setih! Koji kurac, popizd'o sam skroz! Jebeni Baloteli za šutiranje Parkera u vugla popije 4 tekme suspenzije, a Suarez za navodni, opet ponavljam, navodni rasizam (a čo'ek ga duboko povredio jer je Evra, zamislite, Kinez, pa se uvredio što mu je ovaj rek'o da je crnac) i popije 9 tekmi! M'ršte u kurac, govna iz FA-a! SAMO JEBI ARAPE, SAMO JEBI! A onaj Džo Hart je dokaz'o po 150. put da nije normalan. Uz Kolarova jedino njega gotivim iz tog Šitija. Proigra ceo jebeni tim kako nema onog gomna u napadu, jeb'o sliku svoju!

  2. Ахахахахахаха, исти Лука Модрић, ахахахаха....
    http://gifs.gifbin.com/062009/1243937033_tsimfuckis.gif

  3. Brdac, nešto ti se razjebala ta slika.

  4. Јебему матер, није слика него гиф ал не знам који курац не ради. Ај Блејк ако ти није тешко погледај на теми Гифови про левел јел раде они што сам постовао, ако не раде да побришем постове. Не знам који им је курац, само прекопирам линк а оно се нешто избагује.

  5. Rekoh ti Brdac, do tebe je nešto .. pogledaj da li je sajt sa kojeg kopiraš dobar

  6. OOOOL RAAAAUND D FILDZ OV ANFILD ROOOOUD!

  7. IZBACUJ GOVNAAAAAAA!!!!!
    Kako mi je drago sto je bas Evra krivac za gol. Izraz Suarezovog lica nakon gola: neprocenjivo.

  8. Obozavalac_fanova
    Офсајд.

    Ako mislis na drugi gol Liverpula, NE.

  9. Не да мислим, него сам сигуран, офсајд је приликом испуцавања Реине, Керол је у офсајду, али то не умањује победу Ливерпула. Иако волим Јунајтед, данас је Ливерпул заслужио да победи, ако ни због чега, онда због Дегена на голу.

  10. tebra, ja koliko znam, iz goal kicka ne mere da bude ofsajd....

  11. HAHAHAHHAHAAHHAHHAHAHA! :D PIŠAJ PO MANČESTERSKOJ SIROTINJI! Sedplase, zafalan sam ti za ovaj gif k'o brat rođeni! :) Jebeno neprocenljivo!

  12. Απόστολος
    Тешко м у ово да поверуем, ел лажњак?

    Ja sam gledao ovo jos poodavno i mislim da je tru.

  13. Je l' si gledao ti Remija Gajarda covece?

  14. Lol lik se vezo lisicama sa stativu na meču Everton - Citi haahah, eo gledam upravo :D

  15. 'LADNO KEROL DAO GOL! TOTALNA NEVERA! Šta bi bre to sa Defoom? Čak je jedno vreme pisalo na Vikipediji da je igrač Liverpula, doduše samo kad sam ukucao Defo, kad sam baš ušao na tu stranicu nije.

  16. Od kad nisam gledo mrtviju utakmicu od ove večeras, koma ..

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.