Prijava

Ау, како је вама било кад сте толике паре пукли. Ја сам 10 динара уплатио, и било ми жао после што сам послушао друга и ставио звезду да ће победити. То ми је био први и последњи пут да се кладим, а и коцам уједно.

Хаха и ја га ваљда још имам у некој коверти где држим недобитне тикете. Чисто да могу да се подсетим колики сам у ствари ретард с времена на време. Ал немам апарат да сликам јбг.

Кромпир у којој то клаџи примају уплату 10 динара? Углавном је најмања 20, за ово први пут чујем.

Najbolje: Bilo koja knjiga koju posedujem, ni za jednu ne zažalih što je pazarih.
Takođe i karta za utakmicu Vojvodina-CZV. Radovati se mešu firmašima Zvezdinim golovima - neprocenjivo.
+ Neke patike, Ribok valjda, imam ih četiri godine, malo su izanđale, ali možeš s njima i kroz najveće baruštine i kroz sneg.
Najgore: Za 'ebeni brondi mp4 plejer. Radio cirka nedelju dana, a onda zaginuo, steram mu ga majci.

Ма у једном кафићу у месту где ја живим. Има и кладионица, па једном хтео да пробам. А колико ми се чини, у другом кафићу је минимално 50 динара.

Најбоље:
1) комп који имам сада
2) фон.. и то баш Сони Ериксон К800и, који је Јебач већ помињао на теми. Мени трајо око 5-6 година.
3)МП4, платио око 5000, траје ми већ 3-4 године, ниша му не фали.

А за најгоре не бих знао. Често бацам паре, и не могу да кажем да се не кајем. Једноставно, није да одем, напијем се, па оно човек да каже - нек иде живот !
Не, мени нестану на таква невиђена срања, па ми треба 2 сата да сконтам како сам потрошио паре. Ваљда имам гладне очи или шта ли. Припије ми се сок, па хоћу чоколадицу. Све тако нека говна и за час оде лова. Будала.

ево одавде креће прича , можда пар страна пре , па неких 10 наредних , хахаха

http://vukajlija.com/forum/teme/1186-kladionica?strana=236

Koja drama, čoveče. Crn dan za kladioničare Vukajlije. :D

Хахаха, управо читам... Баш сте пукли кинту! Ја не знам шта бих радио кад би ми се то десило.

Читам и не верујем. Џанки лопове.

Najbolje potrošen novac
http://www.dealgiant.co.uk/wp-content/uploads/2009/06/acer_aspire_5735-644g_laptop_review_offers.jpg
Još me nikad nije izdao posle toliko renderovanja i mnogobrojnih pretrpljenih udaraca (zbog sporog neta). Moj saputnik.

Najgore potrošen novac
http://pokersetovi.hocuto.rs/userfiles/poker_set_veliki.jpg
Na njemu sam izgubio jedan osrednji auto, sreća je samo što je završio u kontejneru prodavnice gde sam ga kupio (išao u drugi grad da ga se rešim).

Najbolje: putovanja, izlasci, koncerti... Novac za zabavu je uvek najbolje potrošen novac.
Najgore: cigarete, i jedan kratki espreso od 500 dindži pre par godina.

Najgore: cigarete, i jedan kratki espreso od 500 dindži pre par godina.

Једном приликом сам обичну кафу платио 150 динара, пресела ми је.

Najbolje:
- lap-top sa wirelessom
- telefon Nokia 6303i - svašta je preživeo
- odeća za maturu, svi se nakupovali nekih sranja, nikad više nisu obukli, ja svoje iznosala za sve pare
Najgore:
- mt:s internet, svakog meseca mi stizao račun bar 8000, jebem im mater lopovsku
- laseri, ljigavci i slična sranja na ekskurzijama
Inače ne žalim pare na hranu i tako to što ti treba svakodnevno, ali sam teška kad treba da kupim sebi nešto veće.

Мени је генерално трошење на храну најгоре. Не знам зашто, али пре бих остао гладан, него купио нешто за јело. Имам неку моју политику да кући лепо наместим сендвич и понесем у школу, и ништа не потрошим, док с друге стране имам другарице које дневно троше и по 300 - 400 динара (сендвич, кола, кифла са кремом, жвака, па поново сендвич и кола, па сладолед...)

U prvom gimnazije sam slomio nogu na treningu, dobio 400 maraka i kupio od tih para soni keca. To mi je najdraža investicija ikada. Onda sam ga par godina kasnije prodao za 100 maraka. 50 sam potrošio na grad, a 50 na kladionicu, na neku lažnu dojavu. Tih drugih 50 su mi najgore potrošene pare ikada.

Да није можда Џанкијева дојава? Хахаха

Haha, nije:) Sećam se te njegove dojave, pustite dečka više, hteo da vam pomogne. Čak sam vas tad upozoravao da se ne zalećete, al me niko nije slušao:) Realno, njega je neko napržio, pa je on povukao sve vas, al jebiga, malo ko može da odoli tim glupostima, dok se ne opeče...

- mt:s internet, svakog meseca mi stizao račun bar 8000, jebem im mater lopovsku

Ili si isuvise velik zaljubljenik u download, ili imas premalo gigabajta.

Нисам се ја кладио, нисам имао појма о томе. Вечерас сам сазнао целу причу.

Идем даље са примерима!

Добро потрошен новац:
- ''Господар мува'' књига од Голдинга
- слушалице за мобилни (нису прва класа, али служе)
- тастатура и миш (од 2000. кад сам добио комп, па до скоро сам имао тастатуру и миш, који су хвала богу цркли, било ме већ срамота кад неко дође па удара по мишу са куглицом)
- појачало за гитару (генерално најбоља инвестиција, тада сам га платио 8700 динара, тадашњих 100 евра, а ново је било 12000, данас је ново око 18000 динара, што значи да бих могао за око 14-15 хиљада да га продам)

Лоше потрошен новац:
- старке (жуљају ме, поцепале су се за две недеље (знам да их многи воле, али ја и не баш))
- 100 динара које сам дао неком лику јер му је требало ''за воз до Кикинде'' а отишао је на трафику и купио ракију. Боли ме уво за 100 динара, него зато што није карактер, и зато што сам му помогао да се још више уништи.

Taj bi se uništio i bez tvojih sto dinara, nemoj da te grize savest zbog toga... Jedinu što si mogao sebi da kupiš rakiju :)