Prijava

Најбоље потрошене паре, Нокиа 2300, шта је ту чудо прежвело... и извођење на пиће у кафаницу пре пар дана. А најгоре, 400 динара за базен, за буразера и мене, а онај ко нам гледао карте није био ту! Затим, црвена на рулеЋу, неки миш од 950 динара што је црко после 4 дана матер му килаву!

Najbolje: 5 dana na ski letovima, Planica 2009 (iako se usled alkoholičarske amnezije polovine ne sećam). Ali se sećam da sam posle toga jeo samo paštetu 3 metara dana.
Najgore: Bubanj koji posedujem. Brdo para dao, a sad bih ga prodao, ali niko neće da kupi.

Језиви, где се налазиш? Сад један друг хоће да почне да свира бубњеве, данас био са нама на проби да покуша, па хоће да купи неке јефтиније. За колико би их продао?

Poslao sam ti PVT.

- odeća za maturu, svi se nakupovali nekih sranja, nikad više nisu obukli, ja svoje iznosala za sve pare

Ја сам за матуру укупно дао око 6000. Панталоне око 2000, мајица 1000, кајиш 1000, кошуља 2000, и патике нисам хтео, али ми кева купила, тада је био онај Кронос, и као купиш једне, друге узмеш бесплатно. И ја узео неке за 900 динара и још једне. Те су ружне ко ништа, јер су тамно зелене, а ове као бесплатне и дан данас носим.
Кајиш је и даље добар, у панталоне још увек могу да уђем, мајица кул, кошуља исто.
А нпр. другарица спуцала 19000 и ништа није носила после, једино је пар пута ципелице обукла.

Е да, одело за матуру сам заборавио. Натерали ме моји да купим одело комплет, пуко око 15000. Једино кошуљу и каиш носим, ципеле сам обуо још једном после матуре а одело скупља прашину само.

Једном сам хтео другарици сладолед да купим, ал' је тражила цигаре. То сматрам за ложе потрошен новац. Јако лоше потрошен...

Мото скуп у Мужљи, није ми се ишло ал' ајде. 200 динара био упад, падала киша, и још друг погрешно видео и погрешили дан. Хтели да гледамо стриптиз и Г'н'Р трибјут, а гледали уместо тога Атлантиду и неке из Београда. Било је солидно, али ипак бачен новац.

Najbolje: dve majice za po 5 evra u Njujorkeru na ekskurziji, posle 2 godine i dalje su ok.
Najgore: jedno vreme dobijao tipove za klađenje preko sms-a, igrao mesec dana, dobio samo par puta. Jednom u zadnjem minutu pukao tiket za 6 000, od tad i ne idem u kladionicu.

Да није Џанки умешао прсте у то? ололололл

Najbolje: Patike jedne za 1500 dinara, kineske, Li ning...Patike mi trajale pa vise od godinu dana...Pocepane nisu nigde! ali bas nigde, ja bi ih jos nosio da mi nisu male..>

Najgore: Joystick ( za neupucene, palica za letenje), koristio sam je 2,3 puta...Eno skuplja prasinu.

Ја сам као клинац имао неке Винк патике (али баш Винк, после су се појавиле копије Винка које нису биле ни за шта). Трајале су ми око две и по године, тад сам носио 34, и престао сам да их носим јер је ђон био скроз подеран, скоро дошло до прстију и ноге, и порасла ми нога. А коштале су тада око 700 - 800 динара, а то је било пре око 6 - 7 година.

Znaci ove patike su stvarno extra, mnogo mi je zao sto ne mogu vise da ih nosim, pre neki dan keva htela da ih baci..Ja odma reagovo i sakrio, uramio bih ih bre...

Ја сам скоро заменио Адидас Топ Тен са неким новима, мада Адидаске још увек носим. Супер су, не пропуштају воду, ништа, исто моји хтели да их баце, ја нисам дао.

Најбоље: Па и немам баш. Готово увек кад узмем нешто исплати се на неки начин, било да су свакодневне ствари, било да је техника, провод или било шта друго.

Најгоре: Дан пре повратка кући са факса, остало ми 800 динара: 700 за карту, и још 100 преко да нешто презалогајим. Тај дан ми се сладолед јео као никад у животу, немам јебига пара, а убио бих за сладолед. Нисам иначе неки фан сладоледа, али ми се овај пут јео као да ми је задњи дан. И, одрекнем се ја вечере и грешком купим ЈЕБЕНИ ТОП ГАН МОХИТО. Најгори сладолед икада направљен са неком усраном ментом и румом који органски не подносим, са неком одвратном бомбоном у средини и миксовано са неким воћем. Никад ми више није било криво што сам последњи динар дао на то говно. Из пуног сандука нормалних сладоледа, ја се у'ватим за оно говно! Мог'о сам пет руменка да купим, два каприја, два ленија. Уф, сад сам бесан кад се сетим кол'ко сам тад био бесан!

Auu, pa meni je uglavnom svaka investicija propala. Ne znam da sacuvam kintu, pa to ti je. Kad imam, rasipam se kao budala, a kad nemam onda mi je krivo jer sam to radio. Na primer: Imam kesa, pojedem burek, dve pice, dve piroske sa sunkom, dva jogurta i kroasan sa cokoladom. Kupim pljuge, odem na pivo, opet odem na pivo i uplatim kredit. Jeste da su to sve sitnice, ali ni sam ne verujem da sam na takve stvari potrosio preko 6 'iljada sto sam dobijo od rodbine i to u nedelju dana. nekad mi bude krivo jer sam pojeo, popio i popusio pare. Ajde da sam uzeo patike ili majicu/farmerice, ali nisam.

Elem, bas najgore potrosen novac bio je na automatu za izvlacenje igracaka. Bio sam u inostranstvu i hteo sam nesto ribi da ufatim na tom automatu za fatanje igracaka. Najopustenije sam spiskao 20 evra na to. 40 pokusaja i nista. Jebeno govno, uhvati ga i pusti pred onom rupom u koju treba da upadne. Bolje da sam se napio kao covek za te pare.

Primer najbolje potrosenog novca sada ne mogu da navedem jer se ne secam.

Иначе, моја кева је шампион кад су у питању пропале инвестиције, зезам је због тога стално. Оно, јес да га она заради, али што уме да омане, то је чудо.

Фритезу је купила, и кад је провалила да ти треба паковање зејтина да испржиш помфрит баталила га. Купила је и онај мулти практик за прављење сокова. Једини пут да се сећам да је коришћен је било вече кад је купљен. Јебига, направи лом толико да је далеко лакше да сиђем до продавнице и узмем сок у тетрапаку. А и треба ти кило брескви да би направио чашу сока. Имамо чак и јебени озонизатор-јонизатор, шта ли је већ. Укључила га три пута, ено га скупља прашину.

Најгоре: Дан пре повратка кући са факса, остало ми 800 динара: 700 за карту, и још 100 преко да нешто презалогајим. Тај дан ми се сладолед јео као никад у животу, немам јебига пара, а убио бих за сладолед. Нисам иначе неки фан сладоледа, али ми се овај пут јео као да ми је задњи дан. И, одрекнем се ја вечере и грешком купим ЈЕБЕНИ ТОП ГАН МОХИТО. Најгори сладолед икада направљен са неком усраном ментом и румом који органски не подносим, са неком одвратном бомбоном у средини и миксовано са неким воћем. Никад ми више није било криво што сам последњи динар дао на то говно. Из пуног сандука нормалних сладоледа, ја се у'ватим за оно говно! Мог'о сам пет руменка да купим, два каприја, два ленија. Уф, сад сам бесан кад се сетим кол'ко сам тад био бесан!

Свима се гади тај сладолед, мени је скроз до јаја. Чак и та бомбона у средини, она ми је још и најбоља од целог сладоледа. Јебемлига, изгледа да имам поремећен укус за храну - волим Михито топ ган, свима је гадан; обожавам квас, свима је шит; мрзим сарму и пуњену паприку, а људи се даве у истим.

Најгоре потрошене паре су ми за летовање у Црној гори 2008.

Фритезу је купила, и кад је провалила да ти треба паковање зејтина да испржиш помфрит баталила га.

Pa jel moze na mast da przi?
Msm jel to ima neki rezervoar gde se sipa ulje ili je to samo serpa sa resetkom, kao sto ja imam...

Маст обично иде у тигањ, здравије је кад се користи маст, али у фритези треба тај кромпир да ''плива''.
Што се тиче Топ Ган-а, мораћу да га пробам, к'о што Џими каже да воли што други не воле, тако и ја за неке ствари, па ћу пробати Мохито, иначе нану волим а то је то.