Prijava

Kad napravim poster niko ga ne vidi , pa ni ja kad udjem u pregled svih postera ( van mog profila ) . Da li je to samo bag ili mi je poster loš ili mi to zavisi od rang mesta na sajtu ???
Unapred hvala .

Posteri se prikazuju sat vremena nakon pravljenja kako bi moderatori imali vremena da sa liste uklone neadekvatne.

Aha , to nisam znao , hvala ! A zašto onda sve ukupno minusa i pluseva nema 100 , a ranije ih je bilo mnogo više , a neki posteri ostanu na 0:0 ?

Zato što posteri ne valjaju boba,pa ih niko ne čita.
EDIT:Gleda.

Da ne otvaram novu temu, broj omiljenih postera mi pokazuje više nego što ih stvarno ima, još otkad je izbrisan đubar. Dakle, ako je neki od omiljenih postera izbrisan, broj se ne vraća za jedan unazad nego samo pokazuje da ih ima isto i posle stalno pokazuje za jedan više, odnosno za onoliko koliko je izbrisano.

Елем, деси се понекад да ми не отвори комплетну страну са постерима, тј. , неки постер отвори, али неки су црни...

Мало штека сајт ових дана. Поправкице, и то. Не би требало да потраје.

Posteri se prikazuju sat vremena nakon pravljenja kako bi moderatori imali vremena da sa liste uklone neadekvatne.

Mislim da više nema toga pravila, uklonjeno je .. Uklonjeno je bilo na neko vrijeme, ne znam da li i dalje važi to .. Ko zna što Kaizen ima u glavu :)

Kobe, 18. avgust 2011, brate. :)

Auuu nisam obratio pažnju ... vidio sam da je u aktivnim temama jebemliga :)