Prijava

To treba posmatrati u korespodenciji sa stanjem srpske drzave u trenutku necije vladavine. Ne zavisi to od subjektivnog misljenja jednog mr noa, bombasa, bohora, houltija...

Naravno. Za vreme vladavine vladara ima se najsvežije i najbolje mišljenje i stavovi o njima. I jedno 20+ godina posle njih, kad niko nema više interesa da ih neobjektivno hvali, veliča ili da ih kanali i ukopava.

Za vreme vladavine vladara ima se najsvežije i najbolje mišljenje i stavovi o njima

Naravno, ja sam se dosta informisao o Hitleru iz Šturmera i ostale nemačke štampe 1936-1945.

Koliko smo realno imali zdravih, pravih i čestitih vladara od vremena pa do danas? Trojicu?

Što se tiče Srbije, najbolji srpski državnici su:
01. Knez Časlav Vojislavljević ( vladao 927 - 955 ),
02. Kralj Uroš I Nemanjić ( vladao 1242 - 1276 )
i
03. Kralj Petar I Karađorđević ( vladao 1903 - 1918, tokom rata je delimično vladao sa sinom, a poslednje tri godine, kao i da nije vladao. ).

Naravno. Za vreme vladavine vladara ima se najsvežije i najbolje mišljenje i stavovi o njima. I jedno 20+ godina posle njih, kad niko nema više interesa da ih neobjektivno hvali, veliča ili da ih kanali i ukopava.

Ne, pogresno rezonujes, ne radi se o svedocima necije vladavine, radi se o posledicama, i sada je najsvezije misljenje o vucicu i naprednima, pa niko ne moze reci da su oni najbolja vlast u istoriji srpske drzave, naprotiv. Poenta je u kakvu situaciju i na kakav put drzavu vodi necija politika. Najopasnije je bas ovo, da se ceka 20 godina da se izgradi misljenje o necijoj vladavini, hahah

Znaci delboje, tvoj moto je oni jebu, ja trpim i tako, a?

Sad kad legne 30 pa jos 20 evra, masa ima da pogine

Moj moto je ,,Daj im vlast, da se pokažu ko su.''

U principu sam zabatalio bavljenje folks politikom, kad izadjes medju narod i cujes kako razmisljaju, shvatis da je najbolje resenje za serbisen folk stroga okupatorska cizma uz redovno podsecanje na disciplinu u konc logorima tri puta po dva meseca godisnje

Hahah, kako naivno... pa jesi ti svestan kakav je bezobzirni govnar i vucic i svi naprednjaci redom, jesi svestan da je sve sto izjave na televiziji ili u novinama najjeftinija populisticka gluma

Njima je stalo do tebe kao do LANJSKOG SNEGA

Naravno, ja sam se dosta informisao o Hitleru iz Šturmera i ostale nemačke štampe 1936-1945.

Kad ti je neko savremenik, najmanje čitaš izvore o nekom, jer si svedok postupaka vladara savremenika.

Svako ko je bio savremenik Hitlera, Staljina ili nekog desetog, sam je mogao koristiti mozak i steći stavove o njima.
Recimo za Hitlera, da je bio bolesnik, za Staljina, da je bio krvnik, a za Broza, da je bio srbomrzac i sadista za Srbe, itd.

Samo cekaju takve, da ih dovedu na vlast pa da mogu nesmetano da sure budzet i svaki nas dinar koji tamo zavrsi kroz razne KOMBINACIJE

vucic je bolesnik jebeni, psihopata... to sto on radi ovom narodu kostace njegovo pedeseto koleno, ako ga uopste bude imao

Svinja beogradska, ljubi ga njegov bata gambi debilko

Svaka ozbiljna država treba imati instituciju za zaštitu države, da ko kako god bude škodio državi kao njen funkcioner, bude odgovarajuće kažnjen. Ta institucija bi morala biti nezavisna od vlasti, baš kao što su u ozbiljnim državama, zakonodavna, izvršna i sudska vlast, nezavisne jedna od druge.

Ma drzavu stiti zakon, policija i tuzilastvo, sve to vec ima ali niko ne sprovodi zakon jer je suspendovan po politickoj liniji

Imas upisanog kompleksasa kog su svi sutirali u skoli na mestu predsednika drzave, bolesnik kome traume nikad nisu zarasle

Ovo je period koji treba da zavrsi na smetlistu srpske istorije. Ponovo smo izgubili 12 dragocenih godina jebote, dokle

Jebem te usta delboje

da mi pusis kurac malo