Prijava

Је л' ти стварно мислиш да је јебена историја исплатива.

Jel se isplati dereticu? Kolko zaradi od onih predavanja i prodaje knjiga?

Ajde da pronađemo kako je neki Vučićev askurđel bio Nemanjić i ima da se useremo od para.

Ko je za?

Ja sam za.

I ja sam za, kad vec od kladionice leba nema

evo car moze da napise knjigu iz istorije i da tu tvrdi kako vucic ima poreklo od nemanjica a mozda bolje od karadjordja.informer ce to rado da odstampa i to je to.samo da odabere koautore nas 3-4

Jel se isplati dereticu? Kolko zaradi od onih predavanja i prodaje knjiga?

Не знам, али то није историографија.

ih pa ni vidovnjaci nisu stvarno vidoviti pa ubise pare.u ovoj zemlji samo prevara moze da se radi, ljudi ovde ne vole istinu

Е па жао ми је, ја преварант нисам.

jbg.ovo je dobra poslovna prilika treba samo da napises knjigu i kao nadjes neki dokument u arhivi gde stoji da je karadjordje vucicev predak ali ne direktni nego po tetkinoj liniji ili tako nesto

Брате, ја да сам се бавио пословним приликама био бих сад бизнисмен, а не форумаш Вуке.

imam osecaj da bi ovo uspelo i da bi se bas dobro oparili, dobili bi ludilo funkcije.a ja cu da falsifikujem dokument..ako se predomislis ti javi.zar nije bolje da se logujes na vuku sa epl kompa od 4000e a iza tebe dve ribe koje ti masiraju vrat i ramena

Плитко размишљаш.

pa jbt vodeci ljudi u zemlji lazu 24 sata dnevno a ti drzis do principa i ideala..

Care, zamisli koliko ćeš onda imati keša da istražuješ sve što ti duša ište?

Čita ti se nešto o Kralju Dmitru Zvonimiru, sedneš na avion, odletiš u Drezden, prelistaš arhive, popiješ čaj, vratiš se.

Opuštena spika, jebeš laptope.

dobio bi i pomocnicu koja bi ti citala postove na vukajliji i kucala mesto tebe da ti ne moras da krivis kicmu za kompom

Care ako ovo uspe jbg postaces slavan i onda ces moci da se posvetis pravoj istoriji, moci ces da pises sta god hoces i ima da se prodaje samo zato sto je tvoje ime na koricama knjiga, bices vecito na top listi lagune, delfija itd samo prvo moramo necim da te probijemo, nekim novim "otkricem" koje ces da objasnis kod tese na balkan info i onda pises knjigu 200 do max 300 strana dosta je da ne bude zamorno, to cemo da prodamo 100k primeraka, a ako se u marketing ukljuce i sns botovi mozemo da prodamo i 400-500k sig. To su strasni novci, plus tvoje ime ce postati brend, svako sranje ce moci dobro da se proda ako si ga ti potpiso, razmisli ozb

Е моји србијански пилићари. Фалсификовање би пре свега довело да будем искључен из академске заједнице заувек, да ми буде затворен приступ било којој већој светској збирци докумената, да не могу да присуствујем иједном значајнијем предавању и сл. Фалсификовање би такође довело до тога да било шта што у својој каријери истражим буде a priori одбачено као потенцијални фалсификат. Фалсификовање би довело и до тога да будем деценијама, ако не и вековима, окачен на стуб срама. Када ћете једном схватити да вас пилићарство уништава више од било чега другог?

ja cu da falsifikujem i da proturim dokument u nek arhivu, ti ga kao slucajno nadjes i to je to