Prijava

Care, posto vidim da si razocaran u rad nasih istoricara, koji samo prepisuju od stranaca, reci mi sta mislis o dolasku slovena na balkan u 7. veku, da l je realna itd?

Koje pilićarstvo, 300 iljada knjiga po 5 evra i kupimo SANU za kusur. Akademik da budeš.

Ionako kurcu ne služe, njihov odbor za nauku jedino što zna jeste da s pažnjom i zabrinošću prati aktuelna zbinjava u vezi sa objavljivanjem poziva za novi projektni ciklus alo mejmuni jebem vas u usta matora ajmo pokret malo, novi memorandum i to, Kosovo i Metohiju da vraćamo a ništa to ko vas jebe, evo Car će da bude sve i svja.

Kada ti budu srali da si falsifikator ti okreni priču kako su te naveli pogrešno, jebiga, gde se radi tu se i greši.

Kad za 40 godina Vučić siđe sa vlasti tebe će svakako boleti kurac.

ja cu da falsifikujem i da proturim dokument u nek arhivu, ti ga kao slucajno nadjes i to je to

Чекај, буразеру, је л' ти схваташ да нас пре свега тренирају да препознајемо фалсификате?

Care, posto vidim da si razocaran u rad nasih istoricara, koji samo prepisuju od stranaca, reci mi sta mislis o dolasku slovena na balkan u 7. veku, da l je realna itd?

Много је дуже трајала од седмог, али немам шта да додам на оно што је истражено, све се поклапа. Само што су уџбеници екстремно лоши, па је и сеоба лоше објашњена онима који се не специјализују.

Jel nam zato dugo trebalo da predjemo na hriscanstvo?

naači deo onaj I REALLY MISS YOU BOY....

Jel nam zato dugo trebalo da predjemo na hriscanstvo?

Прелазак Срба на хришћанство је екстремно сложено питање.

Султан Мурат I је један од највећих војсковођа у својој династији, и оснивач многих структура које су довеле до стварања тзв. класичног Османског царства, али контекст у коме се ово говори је одвратан.

Е моји србијански пилићари...Када ћете једном схватити да вас пилићарство уништава више од било чега другог?

A koji ste vi kurac ako se sme znati?
Pošto smo mi mi.
Ne sporim ovo za pilićarstvo, samo sam ljubopitljiv.

Је л' ти стварно мислиш да је јебена историја исплатива.

Hahaha pa sprdao sam se i onomad kad sam te pitao brt al vidis kako fine spike iznedri pitanje uvek xd cim se pomenu pare odmah krece neko desavanje

A koji ste vi kurac ako se sme znati?
Pošto smo mi mi.
Ne sporim ovo za pilićarstvo, samo sam ljubopitljiv.

Königreich Dalmatien

Hahaha pa sprdao sam se i onomad kad sam te pitao brt al vidis kako fine spike iznedri pitanje uvek xd cim se pomenu pare odmah krece neko desavanje

То стоји.

Uh, dobro je, jer da si Srbijanac a obraćaš se kao ej vi Srbijanci to bi bilo govnarski. Al ne ono iskusno govnarski kao što ljudi koji to rade misle da jeste, tipa ko kad Juventus osvaja seriju A, nego ono Aca Ilić brkati govnar govnarski.

Било је ту открића значајних, али је њих вршила екипа у коју су спадали Иван Кукуљевић-Сакцински и Лајош Талоци, дакле крај 19. века. Од тада готово да није било истраживања, јер, како рекох, домаћи историчари чекају да неко самостално озноји гузицу и онда му покраду радове (ако су мало етичнији, онда препишу, ал' са фуснотом).

Иван Кукуљевић-Сакцински и Лајош Талоци

Cek, nase je mrzelo da idu sami da kopaju pa su samo prepisali od doticnog dvojca?

Pa ovo je gore nego da prepises tiket od armina

deretic je sigurno proveo dosta vremena ozbiljno istrazujuci vatikanske arhive, deluje mi kao covek koji bi bez blama rekao da ima gajbi narezano na sesnaest hiljada dividija podatke iz aleksandrijske biblioteke u kojima se dokazuje vanvremensko poreklo srba ali ubice ga masoni ako pokaze

Prvi srpski ustanak:

Karadjordje Petrovic, Stevan Sindjelic, Hajduk Veljko Petrovic, Vasa Carapic, Mateja Nenadovic, Stojan Cupic Zmaj od Nocaja, Dordje Obradovic Curcija, knez Ivo od Semberije, Tanasko Rajic, Janko Popovic Cincar Janko, Zeka Buljubasa, Stanoje Glavas, Janko Katic.

2017 Srbija:
Vucic, Vulin, Slina, Krkobabic, Mali, Vesic, Maja Gojkovic, Brnabic peder.

Bivsa drzava, bivsi narod koji treba da nestane da se ne sramotimo vise