Prijava

Bleče nema šta da se razume, smaraču su ponovo pustili internet u ludnici.

Ma nadao sam se da ce da mi odgovori odmah neki poduzi post pa da ga mazem govnima kako mi nikad nije bilo bolje pod vucicem pa da odgovara. Dosadno mi jbg.

Ovako samo nek jede govna

па није да су били бољи ови из устанка од кабадахија што су сад на власти, додуше бар су радили и за национални интерес поред свог

али првенствено за свој

Kad smo kod nacionalnog interesa, Vučko je zabranio Todoriću da iznosi pare iz Srbije. Ovaj kad počeo da puca sve pare iz Frikoma, Dijamanta, Merkatora vadio i slao u Hrvatsku da se povadi tamo. Ovde nije plaćao dobavljačima.

I ovi naši ga stopiraju, dozvole mu da iznosi samo cifru u vrednosti marže, sto je ok.

Da nisu to uradili propali bi gore nego za vreme sankcija.

Samo mi nije jasno, jedina vrhunska stvar koju su uradili a niko to nije pomenuo javno, da iskoristi za politicke poene.

Једите говна с дневном политиком.

Cek, nase je mrzelo da idu sami da kopaju pa su samo prepisali od doticnog dvojca?

Pa ovo je gore nego da prepises tiket od armina

Отприлике. Тим пре што је било фалсификовања извора, као што рекох ономад кад је босанска стонска повеља фалсификована да пише "хрвасцие" и "српсцие". И то не би ни било примећено, тим пре што је оригинал изгорео, него смо имали среће што је оригинал фотографисан.

deluje mi kao covek koji bi bez blama rekao da ima gajbi narezano na sesnaest hiljada dividija podatke iz aleksandrijske biblioteke u kojima se dokazuje vanvremensko poreklo srba ali ubice ga masoni ako pokaze

Ovo važi ne samo za Deretića nego za ogromnu većinu ljudi koja se muvka po televizijama ili nešto mastiljari.
Samo kaži da je nešto sakriveno i zabranjeno svi ti odma veruju. Jebo mozak.

Fotografija je nastala u vreme WW1 koliko znam, a Albanci su nam bili saveznici kobajagi.

Vučko je zabranio Todoriću

Govedo jedno, Vučić i ekipa zavisi od Todorića i ekipe.

karadjordjev djed je iz klimenata ja mnim, to im je u krvi lepo im stoji basx

Kad smo kod nacionalnog interesa, Vučko je zabranio Todoriću da iznosi pare iz Srbije. Ovaj kad počeo da puca sve pare iz Frikoma, Dijamanta, Merkatora vadio i slao u Hrvatsku da se povadi tamo. Ovde nije plaćao dobavljačima.

I ovi naši ga stopiraju, dozvole mu da iznosi samo cifru u vrednosti marže, sto je ok.

Da nisu to uradili propali bi gore nego za vreme sankcija.

Samo mi nije jasno, jedina vrhunska stvar koju su uradili a niko to nije pomenuo javno, da iskoristi za politicke poene.

Nije Vucko zabranio, nije pucao pare nego je spreceno da se ubuduce to radi, nije Ivica Todoric nego Ante Ramljak koji je poverenik hrvatske vlade za Agrokor, dobavljaci su placani, problem je bio sto su lazirani finansijski izvestaji, sto je bilo radjeno da bi se moglo kreditnl zaduzivati, i onda sexsiriti na racun povecanja duga a ne voditi racuna o bilansu preduzeca sto je moralo da ima kao rez pucanje jednom. I tako..

I da, imali su hvalospeve o tome, za razliku od od Slo koja i kad je prodavala Merkator stavila je da u prvih deset god ne sme Izvlaciti novac, sto znaci da su predvideli sranje i uradili deset puta bolji posao nego "vucko".

I da, Kostic je krenuo da otkupljuje kredite Merkatora S od banaka, sto ne radi tek onako logicno, pa imam osecaj da misli da moze da otkupi Merkator S, ali to bi znacilo da ce da prodaju firme u vlasnistvu Agrokorovog koncerna, pa ne znam zasto se nameracio na to kad ima i boljih firmi Agrokor.

Joj svi ti veliki biznismeni sa zaleđinom države, povraća mi se od njih

Privatizuj Rubin za 5 maraka i 5 miliona maraka duga a u Rubinovi skladištima bilo vinjaka vrijednosti 20 miliona maraka. Pa svako može tako da bude biznismen.

Haha pa u tome je fora, ne moze svako :D

Privatizuj Rubin za 5 maraka i 5 miliona maraka duga a u Rubinovi skladištima bilo vinjaka vrijednosti 20 miliona maraka. Pa svako može tako da bude biznismen.

Rubin je makar preživeo. Neki pajtos Mileta Ronhila je preko Tadića uleteo u zemunski Navip i razjebao ga dok si rekao piksla i oterao firmu u stečaj. Mojoj kevi još uvek duguju dve i po godine doprinosa za socijalno i penzijsko i to baš za period kada je imala nešto bolju platu.
To kako je Kole ili Peconi postao biznismen bih i ja mogao. Dam evro za šećeranu koja ima neki dug, a na skladištu šečera da klinci u celoj Srbiji postanu hiperaktivni i onda ga prodaš i baš si kralj.

Rubin je makar preživeo.

Istina, ali koliko je preduzeća isječeno i prodato kao stari metal, haos

Dionysio
dobavljaci su placani

Pogrešno si informisan iz medija. Nisu brate plaćani dobavljači, dogorelo je bilo do kraja, ovo ti je info iz prve ruke. Plaćanje je počelo tek kad je vučko zabranio iznošenje para iz Srbije.

Ramljak je postavljen za agrokor u hrvatskoj, a tamo se Todorić ubulio do kraja. Kažem ti, u Srbiji radi vrhunski, Merkator S skoro da ima monopol, a tu su i Frikom i Dijamant.