Prijava

јел тачно да су изворни турци косооки настали од кинеза?

то неки јерменин тврди

zdrawo, kinez, jesi se smestio? :-))

istorija je prošla, treba gledati unapred

Део, попут Казахстанаца, сигурно јесте....
Тј. можда не баш од Кинеза, ал' јесу косооки....

јел тачно да су изворни турци косооки настали од кинеза?

Ко то зна.

Ma super ona radi svoj posao, jel mogu ja da idem u Istanbul da prevodim srpske dokumente turcima? Nista necu da falsifikujem uopste.

Ma super ona radi svoj posao, jel mogu ja da idem u Istanbul da prevodim srpske dokumente turcima? Nista necu da falsifikujem uopste.

Наравно да можеш, да би узео српска средњовековна документа из њиховог архива не треба ти ништа сем пасоша. За наш архив тој муслиманки уз 50 докумената треба још кило кафе, ратлука, свињска полутка и да је архиватору дала његова жена од 150 кила

Brate bas te nerviraju ovi nasi arhivatori i istoricari ako oces mogu da odem da ih iznabadam glavom? I nekako mislim da bas mislis na odredjenog arhivatora za kojeg znas kako mu zena izgleda hahaha

јел тачно да су изворни турци косооки настали од кинеза?

Ja ne znam jel su nastali od kineza ali kada se pogledaju slike tih prvobitnih turskih sultana itd vecina ima te mongoloidne crte lica, kasnije se to gubi..uostslom izguglaj najstarije poreklo turaka i videces vezu sa severozapadnom kinom..

pa turci su iz turkmenistana(zvuci ko dekeci skec,ali jesu)

свињска полутка

Ovo mi se dopada :-)

Шта је стручњака за ранотурску историју...

примјетио са да је Цар веома нервозан на овој теми

У људској природи је да буду нервозни када лаици кењају о њиховој професији; па и ти си био нервозан ономад кад су прозивали оне твоје нео-фашисте.

Па ми смо колеге ал се не нервирам, јбг Срби знају све о спорту политици и историји

Хахах има ли ишта горе од неофашиста и антифашиста. Зар ме сматраш фашистом царе? :(

Па ми смо колеге ал се не нервирам, јбг Срби знају све о спорту политици и историји

Ја колико знам, ти још студираш, зар не?

Хахах има ли ишта горе од неофашиста и антифашиста. Зар ме сматраш фашистом царе? :(

Да.