Prijava

Da otvorimo i neku muzicku temu...
Koji su vasi omiljeni rock muzicari, sta volite, sta mrzite kod rock muzike, sve sto se tice rock muzike!!!

Мориконе баш и није рок, ал да је најбољи, то је истина.

Mrzim da se slažem :)
Al jeste najbolji :D

Ma znam da nije rock, al morala sam, chovjek je bog...
Dolazi u Bg 14.07.2009. ne mogu dochekati...

Kotrljajuće kamenje ;) Stariji su od mog ćaleta i još uvek drmaju, i ne samo to, nego nikako ne mogu da zamislim ćaleta kako 2 sata skače po bini i maše kukovima. Nešto bi iščašio već posle prve pesme. A od njih posebno volim "I miss You".

Od domaćih rokera:Džoni, Čorba, Milan Mladenović, VIŠE ZBOG TEKSTOVA NEGO ZBOG SVIRKE.

Super mi je i mađarska grupa Omega. Cenim kad neko tako dugo ostane dosledan sebi. čak su i Cepelini jednu pesmu obradili od njih.

bora djordjevic je kralj.

cudo nije iron maiden... :)

Al pesma Pritty women od Roya Orbinsona je vrh...bes neki dan sam gledao i spot...Covjek nosi teglare s dioptrjom +897...hehhe...a jesu on i ekipa legende...

vise volim preradu te pesme od Van Halen...
Jao kako je izasao dobar album od jazzkantine, preradili su sve rock hitove... Van Halen- Ain't talknin' 'bout love, Jump
Aerosmith- Walk This Way
ACDC- Back in Black, Highway to hell, Hells Bells
Metallica- Nothing Else Matters
I na kraju: DEEP PURPLE-SMOKE ON THE WATER

U pravu si, Brankaja. Odlična pesma, ali nikada se nisam mogla naterati da pogledam istoimeni film:( Čim vidim onoga Gira nešto mi dođe kao slabo.

Jedna od boljih pesama iz neke bliže epohe mi je "Just because You feel good" od Skunk Anansie.Jako mi se sviđa i njen vokal i imidž:)

Pa i Đula je napravio super album. " Spisak razloga" je pesma skroz po mom ukusu.

Jeste, "Spisak razloga" je bas gotivna pesma.

Dobar je celi album nema sta...al dobro van gog je klasika...uvek su bili dobri i osali...jbg

slika=http://www.suzyreed.com/jimi_hendrix.png
Jimi Hendrix

Kralj, iako svira blues, zasluzhuje da bude ove!!!

A da dodas i SCORPIONS-e? Ili Janis da se negde progura...