Prijava

Комшија од прекопута зиђе објекат и то месецима траје јер се развлачи с мајсторима па то сваких пар недеља нешто зврнда. Једног дана, реши он да багером прекопа све испред објекта (где је дотад била травуљина, каналић и крш) да би могао да направи паркинг. Е сад, незгодно је што с те стране улице иде водовод и ту настаје белај; багер закачи цев и сво блато уђе у систем и то смо приметили тек кад смо пустили воду и видели да излази блато. А на сву муку, радила веш машина која је прала бели веш. Неминовно је рећи да се цела фамилија првих 2 минута истресирала, а онда ћале отишао по човека преко и најмирнијим тоном му рекао ''можете ли да дођете за моменат?'' Е, онда га посадио на столицу и цела се фамилија скупила око њега да му јебе мајку мајчину, а ја у позадини нешто радио, још онако зарастао скроз с чекићем у руци, па контам да се добрано усрао.

Kralju mene je strah kad te vidim i bez čekića
Skeč

Добар скеч друже

Pozdrav prijatelju dragi

Ja kad sam bio klinac imao vazdušnu pušku prebijala koliko je dobra bila i precizna. Kod komšije na dvospratnicu uvek dolazili golubovi ja kao matori naslonim se na ogradu, kutija dijabola kraj mene, hladna kola i udri. On se nešto bunio, ja nisam jebao živu silu posle dolazio hteo da se tuče sa mojim starim hahaha

Svađe sa komšijama nisu uvek loše...

Mi smo kao klinci voleli na travnjaku ispod solitera da pikamo fudbalice. Trava je trava. A onda je jedan ćelavi sa trećeg sprata ničim izazvan zasadio dva borića tu. Posle toga više ništa nije bilo isto i od tog dana nisu morale cigle i nagomilane dukserice da glume stative, imali smo divne male borove na idealnoj udaljenosti jedan od drugog. Opomenuo je komšija par puta da ne igramo tu fudbal, da ćemo uništiti tek zasađene četinare, ali buntovni, kakvi jesmo, nismo se obazirali. Jednom je sletela prazna tegla metar od mene, a ja kako sam najbuntovniji od svih, nisam se pokolebao, već uzeo teglu, pogledao ka trećem spratu i upitao "el da vratim ambalažu". Juca se sa obližnje klupe tada prvi put zakikotala na neki moj skeč, sedam godina sreće mi je isteklo 2006. godine.

a ja kako sam najbuntovniji od svih, nisam se pokolebao, već uzeo teglu, pogledao ka trećem spratu i upitao "el da vratim ambalažu"

Otrov u malim bočicama!

Sad me Agilni podseti na sličnu priču iz detinjstva. Društvo iz komšiluka se obično skupljalo na istom mestu, baš ispred bašte jedne starije komšinice, jbg, tu smo imali najviše prostora za igru, posebno za sve što ima veze s loptom. Tako nam je bezbroj puta lopta upala u njene ruže ili baštu, onda bismo mi preskakali ogradu da je uzmemo. To su tek bili pregovori i ubeđivanja ko sme da ode po loptu, jer ne daj bože da se ona pojavi na vratima, strah i trepet. Ako slučajno vidi šta se desilo, preti da će nam izbušiti loptu, mislim da je čak to nekad i uradila... A ko za inat, uvek ode u njeno dvorište.
Agilni, ja sam čak bila zaljubljena u njenog unuka, ali ni to nije pomoglo :) Verovatno jer on u mene nije, haha :)

Ne mora da znači, možda samo nije hteo da razočara baku pa da voli baš tu što kao slučajno šalje loptu baš u njihovo dvorište. Mislim, baka je baka, jbg.

Nije to, veruj mi, nisam ga zanimala i to je jedina istina :(

Ako će ti biti lakše, nisam ni ja Jucu voleo.

posto ovi prije mene vlasnici stana nisu ni obracali paznju na supu, ja uzo stan poso da vidim dje mi supa ogradili ovi debili sa prvog sprata na sred moje supe zid jer su tako prosirili svoju
meni bila frka da to prijavljujem glupo mi bilo da se bakcem pa razvalio maljem ono zida sto je imalo i to sve lijepo cusnuo na njegovu stranu supe a moju oznacio kredom jer sam ludak i bole me kurac za supu jer samo mi je bio bitan princip xdddddd

Ja sam sa svim komsijama extra (da ne ureknem), samo sam jednom ubio krmacu i jednom sam izlupao Alfu 33 sa sekiricom.

Ovaj sa krmacom je bio komsija u selu, nije mu bas bila kuca ni blizu, jedno kilometar u planinu, ali nikad nije hteo da zatvara svinje i jedna ogromna krmacetina se navadila da upada u babinu bastu i svu je razjebe. Desilo se to dvaput i on se stalno vadi kako to nije njegova nego od drugog komsije, I treci put se ja zadesim u selu. Baba posizela, reko nemoj da se nerviras, i pozovem ga ja, kaze ma nije to moja, moja je u svinjcu. A a imao kutiju breneka "Venator" Slavonski Brod, pripunim ga i odem i roknem je pravo u plecku sa dvadesetak metara, kurac ode ko spricana i srusila bi mi ogradu, nego sam ja iskusno stavio jos i jedan PP, te je raspalim po prednjim nogama i parkiram je, i dva minuta posle crkne ona. Posto sam iskoristio jedinstvenu priliku da ispitam RL balisticka svojstva tog Venatora (nije za kurac, premekano legirano olovo) ja zovnem burazera pa je on lepo uredi. Komsije pitaju sta to uradi, ja kazem nek dodje onaj cija je ja cu mu platim. Posle nije zborio sa monom do kraja civota.

A drugi komsija je bio kod druge Babe i Dede i kad su oni pomrli, kuca ostala prazna i on se setio da kontejner koji je bio ispred njegove dovuce ispred moje kuce, Ja to vidim i vratim. On opet dotera, ja opet vratim, i tako nekoliko puta, i ja ga vidim da gviri kroz prozor, pa ga vratim i preturim njemu pod prozor, a cica izadje spodbio neku malu sekiricu, ja stanem ko garibaldi, reko UDRI PICKOOOO!!! UDRI AKO SMES SMRADU MATORI!!! a on se jadan zbunio i stao a ja mu otmem sekiricu, pa onako ponesen atmosferom uzmem i izlupam mu haubu na Alfi a samo sto mu doterao sin iz Italije bio onaj uvoz, i ostavim je onako zabijenu u lim. I prosle godine sretnem jednu devojku (u stvari kurac devojku moje godiste milfara) i rec po rec gde si ti odrastao, i ona kaze pa tu mi ziveli baba i deda ja sam bila u italiji cale radio i ja skontam, reko haha a da secam se fini ljudi...

Vazno je biti lepo sa komsijama.

Ako će ti biti lakše, nisam ni ja Jucu voleo.

A Jucinu kucu?

Jesi jebo tu?
I jel saznala da si ti urezo secanjenna alfu?

KOMŠIJAAAAAAAAA!!!!!

RECI!!!

EEEEEEJ KOMŠIJAAAAAAAAAAAAAA!!!!

KAŽI!!!!

JERI ME ČUJEEEEEEEEEEEEŠ?????

DA!!!!!!!!!

KOMŠIJAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!

RECI VIŠE ŠTAE????????

JEBEM TI ĆERKUUUUUUUUUUU!!!!!!!

sigurno najjace zlo u zivotu vidim u komsinici ima sad kurva 88 god dok su mi djed i baba bili zivi bas smo se krvili sa njom naime djed je jeba nedje davno i baba to nije zaboravila i stalno je cafkala o tome a i zena je bas bas ono zlo em sto je bila kurva konobarica znaci sa pola podgorice je bila lol pjevali su joj Olga BaŚa glibavoga po života uze moga lol i to sad kurva kad su pomrli polovina sto su znali ko je i sto je glumi postenjacu ali bas je ono zlo zena stalno se krvi sa svojima bukvalno mi nista nismo morali da radimo bez da slusamo kako svaki put kad joj cerka dodje lete kutlace i tiganji no i mi smo tu imali mnogo stvari tipa
bacala nam je ispod prozora mrtve ptice nemam pojma sto i kako ali jbg
krali smo struju prijavila nas je neam pojma kako je znala ali eto
ja sam njoj bacio u dvoriste oko 300 petarda tipa mini cicolo i pirat-a
drug najbolji htio je da je tuce gadja je tiganjom
gadja sam je jajima i oko 2-3 boce vode
smijala se kad mi je tata umro
plakala je kad je djedo umro za divno cudo
i izmedju toga dok je baba bila ziva svadjali su se bar 2 puta u 2-3 nedelje
sad ona svako jutro izadje i vice no majka i ja ne obracamo paznju ja sa njom nijesam progovorio oko godinu sig

Brate, sto joj nisi uleteo u kucu polupo sve a onda nju razvalio pajserom, dizalicom, motkom bilo cime kad ti se smejala za caleta..

Ja bih je ubio na licu mesta bre

hhha i za kraj mora sig

Jesi jebo tu?
I jel saznala da si ti urezo secanjenna alfu?

Nisam, a posteno, bih, kad bi se ukazala prilika... Ona je super lik, a muz joj je zesci pajvan. Ne znam da li zna, nisam mogao da provalim, mozda...