Prijava

Pa kakvu reakciju drugih autora očekujete kad stavite za naslovnu defku stvari za koje ste sami svesni da su gluposti poput "Aca Ilić je brkati govnar" ili "Smrt patrijarha Pavla"?

A "Војводина из профила" и сличне глупости које се не могу ни избројати?
Ако је речник сленга нек буде речник сленга, ако могу да се пишу свакакве глупости које само треба да првенствено буду смешне онда реците.

Ja nisam omiljenovao neku definiciju....baš odavno. Da me ubiješ, ne znam zašto. Nema sujete već jednostavno ni nemam to u vidu. Recimo da sam zaboravio da postoji i ta opcija.

das autorima sto su u prvih 250 dugme i ne brines o ortackom predlaganju, o malverzacijama, o posterdzijama i tako dalje. i svi zadovoljni, autori vise uticu na izgled sajta, puno nam srce, kvalitet jos bolji i tako dalje, pa sad kome se ne klikce, ne mora. mada realno, koga boli kurac za sve ovo..

Неће бити. И међу тих 250 је било малверзација и њихова имена су на стубу срама.

Модератори треба да раскрсте међу собом шта је приоритет. Не може ме нико убедити да су одабране дефиниције које сам горе навео сленг или да су макар прошле поред сленга. Примените критеријум.

Уосталом, коментари и реаговања већине људи на новоодабране дефиниције говоре сами за себе.

ја бих волио ово да буде спроведено у дело јер бих тако бијо на насловној. друкчије нема шанси. а и лепо се осећам кад сам на насловној, она је супер. одличан Приједор!

Meni iskreno to sranje ne treba, Ja omiljenujem dosta defki, ne da bi ih kasnije čitao, već zato što su do jaja. Uglavnom je to sleng, a ne neki vicevi ili Strajakgovske fore.

Фиљо, децхко ти си популаран и имаш шесетосам (на курцу се не носам прим. аут.) а шта ја да радим кад их имам само шест? шутираду ме постерџије, модови ме шутираду, шутирају ме с ноге на ногу свакојаки вукајлијаш.

Šomi, polako, stići će pratioci. Pola mojih su nubovi, pa su ti još i oni koji me ne čitaju, a ima i malo normalnih.

naravno, nema vam druge, što da čekam amin kad sam u pravu, jbt. :) :p

Što volim jaku žensku ruku...Luli, ženo prokletnice!

Ако је речник сленга нек буде речник сленга, ако могу да се пишу свакакве глупости које само треба да првенствено буду смешне онда реците.

E vidiš, dobro si primetio, samo stvari stoje obrnuto.
Ovde autori traže da sve na naslovnoj bude smešno, kao da je Vukajlija putujući cirkus...i kad modovi stave nešto nesmešno, odma krene kukanje.
Dalje, ovo nije rečnik slenga, i ne mogu više da razumem da neko neće nesleng na naslovu...ipak se sajt razvio i teži da postane univerzalni rečnik svih pojava, fraza, reči, ličnosti i bilo čega u Srbiji, a i šire. Ja sam prvi da bude samo sleng, uvek tu dajem plus, ali ne može samo to na naslovnu.

Ja nisam omiljenovao neku definiciju....baš odavno. Da me ubiješ, ne znam zašto. Nema sujete već jednostavno ni nemam to u vidu. Recimo da sam zaboravio da postoji i ta opcija.

:) dobro , kod tebe nije sujeta :) ali, ako ne klikćeš omiljeno, što bi kliktao odabrano...kod mene je odabrano podskup omiljenog :) bar kod mene...

Уосталом, коментари и реаговања већине људи на новоодабране дефиниције говоре сами за себе.

Ti komentari i reagovanja ne govore ništa.

Tema je počela da se spamuje, nepotrebno... Sve je praktično rečeno, samo spamujemo džaba. Moderatore, lokuj, a na vašem forumu se dogovorite ima l šta od ovoga, valjalo bi. Na kraju Šomi, samo ti piši, doće naslovna, da jebe otac oca. Mnogo je kulje kad dođe njih 10 na tvoju defku i kaže ti da si kralj. ;)

Kontam da bi se tako mogle dobre definicije naći na naslovnoj, ljudi više ne bi psovali modove ko je ovu ili onu stavio na naslovnu jer se ne bi znalo otkud tu

Не постоји дугме које ће ти помоћи да добијеш батаљон пратилаца или сваку нову дефку на насловној и не ради се о томе уопште. Предлог је да се још више побољша квалитет сајта, конкретно одабраних дефиниција.

ovo je recnik svega sto ste htjeli da definisete a nije imao ko da vas pita. alo, sve je to sleng :)

bolji vi nama dajte dugme da opsujemo modove, i jos listu razlicitih psovki koju mozemo cak i sami da azuriramo otvarajuci temu za predloge. i tako, kad me izjebu na poslu sto sam im polomio stakleni sto slucajno, i jos mi ga odbiju od plate, majke im ga odbijem, ja da otvorim vuku i najebem se majke modu. moze li? mislim vas svakako stalno nego natakiva na kurac, ovako cete barem imati manje spema po definicijama.

Лицемерно. По мени наравно, не кажем да сам у праву.
Новајлијама се брише све што није сленг и успут се добронамерно саветују да се "исправе и коригују или ће бити бановани". Све је то лепо. Новајлија то прихвати, прионе на посао, кад оно следећег минута избаце на насловну нпр "Војводину из профила" и сличне небулозе које сви знамо. И шта ћемо сад?
"Немој да пушиш, не ваља", рече отац и запали цигару.

Не очекујем 100% сленг, али дефинитивно одабране немају квалитет као пре. Опет кажем, можда грешим, али реакције говоре саме за себе. Још нисам видео да се неко буни када је на насловној сленг, квалитет се препозна, али за смеће одмах дигну глас.

Не знам да л' постоји глупљи предлог.

Мислим, МНОГО лако може да се злоупотреби.

ma jeste sim, ko da je vuka zion, a ovi andersoni uskocili iz matriksa, pa ne umiju da se snadju. ono, nisu znali da je glupo prepricavati viceve o cak norisu i ljubav je dva slova i tri idiota? ako si novajlija, nisi retard.

Kolfild ima dobar predlog...

jebi ga, SiM ti i ja možemo ovako po ceo dan i ne možemo se nikako dogovriti čija će biti zadnja...ne slažem se s tobom ni oko:
- Лицемерно.
- Новајлијама се брише све што није сленг и успут се добронамерно саветују да се "исправе и коригују или ће бити бановани".
- одабране немају квалитет као пре.
- Још нисам видео да се неко буни када је на насловној сленг, квалитет се препозна, али за смеће одмах дигну глас.

za sve ostalo što nisam naglasio: slažem se!

Колфи, ја лично не видим разлику између вица о Чак Норису и ових пар наведених што сам навео. То је моје самоуважено мишљење и нећу га мењати.

Влајо, јесам био престрог али сви знамо да су двоструки аршини ту и тамо присутни и ту нема лека.
Међутим, сваки добар предлог за побољшање сајта је добродошао зато сам и решио да и овај покушај прокоментаришем, а ваљда ће се изнедрити један добар и применљив у неко догледно време.

Još jedna stvar, bilo bi vrlo lepo da se izbegava stavljanje u odabrane definicija koje su napravljene da bi čačkale mečku. Takve definicije navlače ogroman broj idiota koji se registruju samo da bi napsovali nekog u komentarima i ako ne popiju ban u roku od pola sata naprave dve-tri idiotske definicije, veća je šteta od njihovog postojanja nego korist od povećanje broja poseta sajta.