Prijava

Pa dobro jutro džezeri!

Pa o čemu drvim od početka? Ali ne današnje nego vazdašnje, retroaktivno. Al hajd o tom-potom.

Jbg, pročitao sam samo prvi post, pa sam na osnovu toga pisao, ako ste se već usaglasili oko toga, prašćajte :)

samo se vrtite u krug, a od ovog ništa nema dok gazda ne blagoslovi.
a mislim da je i on vrlo zadovoljan sadašnjim stanjem.

mada je i moj prijedlog dobar. :p
(Vito, sad ti opet citiraj svoj, pa da obrnemo još jednu rundu :)))

E da, Aurora, bolje edituj prvi post, inače ćemo 'vako unedogled

(Vito, sad ti opet citiraj svoj, pa da obrnemo još jednu rundu :)))

Ма јок, завршио сам. Можда касније, да не забораве људи :)

Ма јок, завршио сам. Можда касније, да не забораве људи :)

Takođe
Ako ko slavi bajram nek' mu je sa srećom danas i ako ga dragi Allah podari kakvom pametnom idejom nek' je meće ovde.

Malverzacije - realno...šta će imati 100 klika uopšte?

biće u vr glave 18...i to uvek će najviše biti predloga od strane nekih inih nepoznatih autora koji vole da klikću..stari autori nit vole da čitaju nit da glasaju nit da pišu nit da omiljeniju (realno - koj će oni kurac ovde, ja ne znam)...dakle kliktaće se (malverzatično) do 18 i onda će neko da otvori temu:

Dajte modovi, nabijem vas na kurac, oćete li da birate nešto sa predloga ili ne, ako nema 100, bar izaberite ono što ima najviše (a znamo kako je došlo do toga)...onda mod izabere i tamo se nakače 657 likova + 326 duplih naloga bezmudih autora da kenjaju kako modovi ne znaju šta biraju + je veoma teško ljudima objasniti i dan danas kako nešto ulazi u odabrane, a kamo li tad...opet, i opet preko leđa moderatora ili admina će neko ili oni sami biti psovani.

Dalje, to bi se pretvorilo u Definicije dana, a to niko od nas neće...mada realno...kad bi modovi vetirali, to bi bila malo blaža varijanta def. dana.

ja odgovorno tvrdim da je ovo najbolje vreme da se novi dokažu, jer ovi stari ne rade ništa (pogledajte malo gore).

ja odgovorno tvrdim da je ovo najbolje vreme da se novi dokažu, jer ovi stari ne rade ništa (pogledajte malo gore)

Jez tačno. Onaj Apofis mu jebe keve kolko dobro piše a nov je totalno, ili Filozof, brzo je skočio sa dvestote na stotu poziciju, al trebalo bi namestiti nešto na osnovu svih ovih predloga.

Pa kakvu reakciju drugih autora očekujete kad stavite za naslovnu defku stvari za koje ste sami svesni da su gluposti poput "Aca Ilić je brkati govnar" ili "Smrt patrijarha Pavla"?

Влајко, ово је већ вређање беммумиша.

Влајко, ово је већ вређање беммумиша.

Koga sam vređao, brate? Misliš na ovo "bezmude"? Pa to nije vređanje, to je konstatacija.

eto, Rikelme je u pravu...

Pekky...pa zar ti misliš da se svaka odabrana sviđa SVIM moderatorima? Jedino je tačno, da nema pomeranja s naslovne dok ne kaže drugi moderator...mada možda ni tad.

Ovo bi menjalo trenutno stanje samo u slučaju da to dugme nemaju svi, već samo provereno kvalitetni autori, dok u suprotnom ostavljamo prostor daleko brojnijim posterdžijama. Najgore što može da nam se desi je demokratija.
Verujem da je trenutno uređenje najbolje moguće. Protiv.

stari autori nit vole da čitaju nit da glasaju nit da pišu nit da omiljeniju (realno - koj će oni kurac ovde, ja ne znam)
ja odgovorno tvrdim da je ovo najbolje vreme da se novi dokažu, jer ovi stari ne rade ništa (pogledajte malo gore).

:(

Kladim se da će to da klikću neki bolidi koji su napravili nalog samo iz tog razloga.

jbg, Slavk0, ja bi voleo da je drugačije...

"provereno kvalittni autor" - ajde da ih i nađemo, ali opet mislim da će oni to retko kad kliktati...ljudi ne idu ni na jebenog patrika da se lepo ne vidi šta vole i kog vole da čitaju...neki vid sujete...

Jedino je tačno, da nema pomeranja s naslovne dok ne kaže drugi moderator...

u jebote, ja nekad ne čekam tog drugog... grešna li sam, jao jao :))

u jebote, ja nekad ne čekam tog drugog... grešna li sam, jao jao :))

Već smo se navikli (čak i ja, koji sam od skoro među psovanim ličnostima) na tvoje poteze...tako da, Luli...sve ti je dozvoljeno :)

naravno, nema vam druge, što da čekam amin kad sam u pravu, jbt. :) :p

A može jedino Straji to da se uvede i ćao?