Prijava

а реално објашњавам страји!

Да те нисам већ пољубијо шурнес пута, сад би те љубијо у курац...

To ide u ruku ljudima koji su dobro rangirani i imaju dosta pratilaca, pa se stvara jaz veliki.

Ponavljam, oni koji su dobro rangirani i imaju podosta pratilaca su to SVOJOM ZASLUGOM zaradili.

Шоми
ја сам извалијо да постоји међусобнообострани прат, тј. да онај који крене да прати неког то изјави на чету/коменту и онда овај узврати услугу и крене њега да прати. тако долазимо до ситуације да се 84% пратиоца поклапа (оног кога пратиш и онај ко те прати). зато и нема пуно оцена од пратиоца јер мораш да оратиш 50 људи који тебе прате. то је бонтон, вукајлијаши то воле. и зато ја сад имам 6 пратијоца од којих је један трајно банован а остали су мање активни, а реално објашњавам страји!

Пази, капирам да има ликова који се међусобно прате ради лајковања. Типа, групе људи који се међусобно прате и онима које прате дају само плусеве. То је геј, ал' јебига, ако им је толико стало до плусева, ако, нека им је. Докле год без читања не дају другима плусеве, фазон 200 плусева у три минута, мене не интересују.

Оне које пратим оцењујем као и све друге. Добра дефиниција - плус; лоша дефиниција - минус. Малопре дадох Блеку и Џимију минусе, јебига, није ми се свиђала дефиниција и то је то, без обзира што су ми једни од омиљених аутора.

Luksdoc: Ali zar svojim dobrim pisanjem, ne možeš zaraditi te iste pratioce... U tome je i poenta! Sve ide po zasluzi...

Da, ide... i ne. Jednostavno vidim kad neko sa dosta pratilaca izbaciji definiciju, ona bude ocenjena sa stotinjak glasova, a kad ja izbacim definiciju bude skor 20:1, znači da je defka OK, samo je ne pročita dosta ljudi. Od prvog dana kad se uvelo praćenje to, nije mi se dopalo, jer sam znao na šta će izaći.

На овај начин доста квалитетних дефки пролази, у најмању руку, незапажено и са скором 25-1, а фекалија неког са 100+ пратилаца набаци фин скор. Све у свему, овај систем је говно вел'ко!

Потписујем да је главни разлог пиздења то што људи пизде што немају скор и пратиоца. Љубомора на најосновнијем нивоу. Па ако Страја по теби штанца фекалије, седи на кењару и удри! Није проблем.

Наравно, не генерализујем и остављам шансу да има револтираних чланова који сматрају да треба укинути то из племенитих побуда, али њихов идол је вероватно Нелсон Мандела или тако неко, тако да и они могу да престану да се жале. Систем је сасвим океј.

99 жена да ме воле, 99 жена да ме прате, 98 одбијо бих барем, јер ти Царо вредиш више него харем . Царо ♥♥♥

Imam i ja puno takvih definicija sa takvim skorom... Ali to je generalno zbog nečitanja... Realno ljudi su ovde zbog postera, pola nas visi na forumu, a gluposti istisnu defke sa prve strane za 10 minuta... Jer realno, svako od ovih 100.000 autora ima pravo da piše, a nekad moderatori ne mogu da stignu da pobrišu govna... Mislim da bi oni polumoderatorski statusi bili dobitna kombinacija... Mozda lupam!

Al' nevjerovtno je da poneki intelektualni ispljuvak pojedinih autora, za koji lično i odgovorno tvrdim da sam u stanju da napišem u trenutcima kada sam mrtav pijan, drogiran, silovan i raščerečen na krst, ne bivaju brisani samo zato što su intelektualni ispljuvci tih pojedinih autora. Pa mamu mu jebem, mene banuju zbog spema kad onomad pisah Gorski vijenac Vukajlije, a autori poput Ajnštajna još bivstvuju na sajtu. I kaže kasnije - kvalitet definicija se srozao. Naravno da jeste, pustili ste da vam pojedini autori budu kolovođe tzv. 'kvaliteta i kvloće' i isključivo su oni ti koji 'znaju šta je kvalitet'. Što bi rek'o moj dobar drugar - kurca gra'.

I dokle više kenjate da vam nije bitan skor? Samo se tješite. Skor nije bitan samo nama pojedincima okupljenim u andergraund fondaciju princeze Jelisavete Karađorđević Džungašvili. I jedino nama nije bitan skor. Andergraund naprijed, ostali stoj! Apelujte na Kajlera da vam ukine skorovanje kad vam 'TO TOLIKO I NIJE BITNO AL' AJMO KUKAT O TOME'.

Dakle, ostanite kul i kvalitetni, ooooo nosioci šekspirovske baklje kvaliteta, samo naprijed u nove pobjede.

Мени је то до јаја. Кад видим некога доброг, пратим. Нисам мод па да морам да чешљам по најновијима и разгрћем говна.

Suština opcije.

nisi mi jasan sto se bunis, imas fin skor, dobar rank, 12 njih te prati, sve u svemu ne razumem sta ti smeta opcija pracenja, ja recimo nemam nijednog pratioca, defke su mi spod prosecnih pa sam opet srecan i ne bunim se sto imam samo 54 poena i sto 7459 na sajtu, meni je to sasvim dovoljno, da mogu da ostavim koji komentar, da mogu da prijavim one koji vredjaju moderatore i ostale clanove...jos jednom, ne kapiram sto se bunis...

Toma za predsednika.

. I mislim da većina autora koji imaju preko 200 pratilaca ne piše često, nego naprativ - veoma retko.

Oni koji to zloupotrebljavaju i svaki dan pišu definiciju su smarači

Frenki, ti si zvanično na sajtu od 30-og januara 2010. Do sada je to oko 365 + 830.5 dana (mrzi me da budem precizniji), a imaš 544 definicije.

544/(365 + 830.5) što je 0.89 definicija dnevno... Uzevši u obzir da sada pišeš ređe, znači da si na početku rokao i po par dnevno.

Već sam rekao da si po mom mišljenju zasluženo tu gde jesi, ali mislim i dalje da se stvara veliki jaz i da dosta pratioca čini inerciju i kad podbaci neko, pratioci ga poguraju.

I nije ti neka tema Sede, realno, pošto mene "prati" 50 autora, 5,6 zbog hejta, 10 čita, a ovi ostali ni ne znaju da koriste opciju. Tako da mi dođe isto kao i da ih nemam lolo

Opcija kao opcija je dobra, međutim toliko je dobra da se izgleda previše koristi. Evo baš sad sam išao po listi najnovijih i ispada da je ukupna količina ocena koje definicija dobije posle nekoliko sati broj pratilaca + x gde je x neka promenjljiva koja zavisi od toga koje je doba dana i ima li dovoljno smorenih koji će da idu po listi najnovijih i ocenjuju.

Znači, ti imaš listu omiljenih autora čiji stil ti se sviđa i voliš da mu čitaš definicije. Posle nekog vremena prestaneš da čitaš najnovije već samo listu sa strane s tvojim omiljenim autorima. Što znači da počinješ slabije i da dodaješ nove autore na listu, kad bi sad imali grafik rasta broja praćenih kod prosečnog korisnika vdelo bi se da ide brže do recimo 20-30 što je broj koji može da ti održava listu praćenih stalno obogaćenu svežim stvarima pa onda sve sporije i sporije.

Možda bi bilo rešenje samo da se skloni ta lista definicija autora koje pratiš sa naslovne strane, ne mora skroz već da bude zavučenija za tri-četiri klika da malo igramo na lenjost. A možda da na naslovnoj ne stoje odabrane već dnevna lista a da za odabrane mora da se klikne. Po broju ocena ispada da se čitaju samo odabrane i praćeni autori.

Opcija kao opcija je dobra, međutim toliko je dobra da se izgleda previše koristi. Evo baš sad sam išao po listi najnovijih i ispada da je ukupna količina ocena koje definicija dobije posle nekoliko sati broj pratilaca + x gde je x neka promenjljiva koja zavisi od toga koje je doba dana i ima li dovoljno smorenih koji će da idu po listi najnovijih i ocenjuju.

Znači, ti imaš listu omiljenih autora čiji stil ti se sviđa i voliš da mu čitaš definicije. Posle nekog vremena prestaneš da čitaš najnovije već samo listu sa strane s tvojim omiljenim autorima. Što znači da počinješ slabije i da dodaješ nove autore na listu, kad bi sad imali grafik rasta broja praćenih kod prosečnog korisnika vdelo bi se da ide brže do recimo 20-30 što je broj koji može da ti održava listu praćenih stalno obogaćenu svežim stvarima pa onda sve sporije i sporije.

Možda bi bilo rešenje samo da se skloni ta lista definicija autora koje pratiš sa naslovne strane, ne mora skroz već da bude zavučenija za tri-četiri klika da malo igramo na lenjost. A možda da na naslovnoj ne stoje odabrane već dnevna lista a da za odabrane mora da se klikne. Po broju ocena ispada da se čitaju samo odabrane i praćeni autori.

Научник crnigrujan из Масачусетса објаснијо. Ово није лоша опција.

Ljudi koji imaju puno pratilaca će da budu za to da se opcija zadrži, koji imaju manje su protiv te opcije, dok kaizena boli kurac za obe grupe.
Ima onaj topic za preporuku autora ispod 3000 poena, pa možda budete tu predloženi, mada slaba vajda. Mene metili skoro, al đaba, ja osto mali posljastičar.

И наравно да ћеш, уколико те занима нечији опус, с времена на време отићи на његов профил и прелистати му дефке. Мислим, барем ја тако радим. Јесте да ми ова опција то олакшава, али је то њена једина предност, а мана је много више.

Но, заболе ме. Ионако сам увидео да нисам у стању да парирам већини с овог сајта у квалитету писања, па ми је скор више сасвим небитан. Ионако је поодавно форум интересантнији део Вукајлије.

Ko zna, možda ovako i treba da bude. Bokseri imaju izreku: "Udarac šampiona više boli".

Frenki, ti si zvanično na sajtu od 30-og januara 2010. Do sada je to oko 365 + 830.5 dana (mrzi me da budem precizniji), a imaš 544 definicije.

544/(365 + 830.5) što je 0.89 definicija dnevno... Uzevši u obzir da sada pišeš ređe, znači da si na početku rokao i po par dnevno.

Već sam rekao da si po mom mišljenju zasluženo tu gde jesi, ali mislim i dalje da se stvara veliki jaz i da dosta pratioca čini inerciju i kad podbaci neko, pratioci ga poguraju.

Pa baš to pričam.

Na početku nije bilo pratilaca pa si mogao da pišeš šta oćeš. Pročita samo onja ko naleti. Sad se trudim da pišem kvalitetnije i ređe da ne smaram ljude koji me prate svaki dan svojim sranjima. Sramota me.

Taj sistem diže kvalitet ako se ne zloupotrebljava. Ako se zloupotrebljava, onda si u pravu - pravi probleme.